Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ha már nincs a családban aki örökölje!

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2010.12.30. 11:02
Hálás köszönet Gabocának és Maci-Lacinak a használható adományokért! Már a jan. 12-17 közti táborban műbe lesznek véve a lécek!
Bukfenc
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.09.26. 15:30
Kedves Bukfenc!
Remelem sikerul lecekhez jutnod, kicsit felhozom a topicodat, hatha akkor tobben latjak.
En videkre szoktam a szulohelyem altalanos iskolajaba leadni a sizessel kapcsolatos megunt, vagy kinott dolgokat.
Azt irod, gyerekleceket, cipoket keresel.
Az "en" iskolam a sisakoknak, kesztyuknek, szemuvegeknek is orulni szokott, gondolom nektek is jol jonne , az is fontos, sot a fiam kinott sikabatjait, nadragjait, alaoltozeteket is oda szoktam adni, sok gyerek hasznalhatja meg.
Sok sikert,jo kezdemenyezes!
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.06.05. 21:24
Egyenlőre kettő lécem van ami már rég óta szunnyad.Egy Kneissl Ergo 180 Cm és egy hagyományos Blizzard 140cm.Nem tudom mennyire használható számodra de nekem csak a port fogja.
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2010.06.05. 14:38
A "No success.:(" beírást akartam törölni, de sikerült az első két beírásomat törölni!:(
Akkor a lényeg +1x: Az iskolai sí szertárak a szűkös anyagi lehetőségeik miatt nehezen pótolhatják az amortizálódott felszereléseket. Akinek van még használható felszerelése, és kidobná gondoljon iskolákra ahol a kezdők tanításában azok még jól használhatók lennének. Kötés nélküli lécek is számításba jöhetnek, mert a kötés általában tovább bírja, mint egy léc. Nálunk például a szülők (nem könnyen!:(), de a tábor részvételi díját összehozzák. De ha ezt meg kéne fejelni a felszerelés bérlésének összegével (léc, cipő, bot, sisak) akkor a létszám megcsappanna.
http://www.sitaborozunk.eoldal.hu/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.