Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hirschegg

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Yovena
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.01.17. 09:33
Mivel a pálya fórumja 2009-ben mutatta első, és egyben utolsó aktivitását gondoltam, ha már úgyis arra jártunk írok kicsit mire számíthat az ember ha Hirscheggen jár:
2012.01.06-án voltunk itt,kb 700 m pálya üzemelhetett egy tányéros felvonóval. Igaz nagyon kevés volt a hó, és a pálya is keskeny, rövid, de nekem mint kezdő kis "bemelegítésnek" kellemes volt. És megismerkedhettem a tárcsás felvonóval is,melyet jobb volt így megtanulni, hogy alig lézengtek a pályán. Ha végre megjön az igazi havazás, szerintem visszalátogatunk, főleg, ahhoz képest, hogy egy kisebb pályáról van szó, van snowpark, bár ezt egyelőre csak a térkép illusztrálta...:)
Viszont haladóknak,profiknak kissé unalmas lehet mint uticél, de ha valaki éppen arra jár vagy a közelben lakik, egy próbát megér, főleg ha egy családias síterepen, szép környezetben szeretné megtanítani a gyerkőcét, vagy csak csúszni támad kedve. További pozitívum: ülőliftjük is van:)
Előzmény: (ZsoMo 70679)
ZsoMo
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.10.08. 12:47
Sziasztok!

Volt már valaki Hirshegg-en?

Sajnos a weboldaluk nem sokat mutat.

Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.