Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tiroli deklaráció

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.11.15. 18:53
Olyan is van:
Előzmény: (csabor 93605)
Tyrolean-costumes.jpg
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.11.15. 18:26
Kár hogy én eddig Tiroli Dekorációnak olvastam, s ezért nem foglalkoztam vele. Bocsi.
Bár nem a síelésről szól, de megfontolandó gondolatok vannak benne számunkra is. A lejtőkön száguldozók mindegyike sem ismeri az alapvető viselkedési szabályokat.
A stilusról szóló maxima akár életalapelv is lehetne.

Csabor
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.11.11. 21:15
Az érintőlegesség a lényeg!!!

Van benne egy-két jó gondolat, amit a FIS10 nem tartalmaz, a hósportokra is lehetne írni lassan deklarációt, és oktatni. Évről évre nő a sí(én a snowboardot is természetesen ide sorolom)sportot űzők száma, csak a kultúra nem terjed sajnos. Ugyan ezen ment keresztül a hegymászás. A deklarációt a megnövekvő létszám hívta életre 2002!!!!!-ben. És ami nagyon fontos, hogy alapfokú tananyag!!!
Előzmény: (Bélapó 93140)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2010.11.11. 18:11
Hát nagyon érintőleges a vonatkozás!!! Ettől függetlenül van benne néhány igen figyelemre méltó gondolat a környezet ill természetvédelemmel kapcsolatban, amit a lesiklás szerelmesei között is érdemes lenne terjeszteni.
Előzmény: (huligan 93125)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.11.11. 14:11
Sziasztok!

Nem feltétlenül szerettem volna új topikot nyitni, de nem találtam megfelelőt, ahová ez a téma bele illik.

Érdemes egyszer elolvasni. Alapjában véve hegyi sportokról szól, tehát a síelésre, mint egy kis részhalmazra, is vonatkozik!

Jó olvasást! Véleményeket, gondolatokat le lehet írni!


http://www.fsz.bme.hu/mtsz/mhk/bizottsagok/oktatas/leveltar/oktbiz/tiroli_deklaracio.pdf
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.