Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nyilt levél Kriszti 44 és Dzsokizi /+3620520**** számár

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2011.02.21. 20:39
Így nem ANNYIRA durva, mint első nekifutásra, de szegény Lábszánka erről nem tudhatott és vétlenül szívott. Hárman kellett volna jelentkeznetek, hogy csak azt büntessétek, aki megérdemelte. Nem? Lábszánka megérdemelne tőletek egy bocsánat kérést - minimum. Szerintem.
Előzmény: (dzsokisi 111318)
moni52
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2011.02.21. 19:38
Szép estét!

Ez a fagyi visszanyal tipikus esete.
Sziciliában ezért golyó jár, szerintem Mathessz ezt ne várd meg,ugorj egy vonat elé, nem fog fájni. /sokáig/

Móni
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2011.02.21. 18:53
Akkor ezt most nem értem.
Ez egy bosszú volt?
És mikor lesz vége? Ha már mind jól kitoltunk egymással?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
dzsokisi
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2011.02.21. 17:01
Kedves Lábszárka!

Figyelmedbe ajánlanám az alábbiakat és kívánom hogy ismerd meg jobban a sípartneredet és amíg a másik felet nem hallgatod meg ne törj felette pálcát!

Tisztelt Esküdtszék, Tekintetes Bíróság!

Jelentkeznék én a "lehúzós emberke, a galád, a bunkó és paraszt".

A történet helyessége miatt írok. Az egész ügy decemberi keletű. Szerintem a topik létrehozójának a történetet innen kellett volna kezdenie. Vagy ami nem nekünk fáj arra nem emlékszünk???
Mi van akkor ha éppen az állítólagos sértett igérte magát 1000%-ra egy síúttal kapcsolatban még tavaly decemberben, és egy nappal az indulás előtt /amikor is a szervező felhívta/ úgy döntött hogy most még sem jön???

Hangsúlyozom nem ö telefonált, mert neki nem volt vér a pucájában.
Természetesen itt is összeszedhetők a bizonyítékok a történésről.
Tehát ha a nyúl viszi a puskát és történetesen még lőni is tud vele az már fáj???

Mathesz, az nem nem fájt amikor te lemondtad a barátom álltal szervezett részvételedet, te azt gondolod hogy neki egyszerű volt amikor belesz@rtál az egészbe???
Úgy véled hogy neki nem kellet megküzdenie a szállás gazdájával, hogy ne veszítse el a hitelét egy sz@r alak miatt??? Én a te helyedben nem mertem volna létre hozni ezt a topikot, először inkább gondolkodtam volna, megvizsgáltam volna magamat, hogy milyen ember is vagyok én, és utána sírva fogadnám az eredményt.
De az is lehet hogy te egy karakán fiú vagy és én látok valamit rosszul!!!

Emlékezeted frissítésére javallom a cavinton nevezetű pirulát.
Most pedig befejezném, mindenkinek kívánom hogy "lehúzos emberkékkel akik galád bunkó parasztok", vigyázzanak!
Akik pedig töretlenül szerveznek, pénzt energiát nem kímélve, kívánok sok sikert és azt hogy ilyen emberekkel ne találkozzanak.
Tisztelettel:
Faragó Béla.
lábszánka
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2011.02.19. 18:35
Mathes régi barátja és utitarsa vagyok és voltam a Szélhámosok... levelélben szereplő uton.
Vártam eddig hátha megszólaltok.Nem tettétek.Ha nem is ismeritek egymást de jellemtelenségben társra leltetek.Itt ugyanis sokkal többről van szó mint anyagiakról.Beszennyeztétek a sielők weblapjának jó hirnevét és bizalmatlanságot keltettetek. Nem tudom hogyan keveredtetek erre a portálra mely tapasztalatom szerint sielni szerető, egymásra figyelő emberek portálja. Őszintén remélem a sors visszadja a kellemetlen perceket és itt ezen a helyen soha többé nem találtok társra.
Jellemtelenségetekre mentség nincs!
Üdvözlettel egy sielni szerető- unokáinak mint a jellemtelenség intő példáját elmesélő- nagymama.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.