Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Szlovén traffipax, kiküldik Magyarországra?

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 2, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  Naftz AndrasFérfiHaladó síelő
Dátum: 2014.11.16. 15:36
(Üzenetazonosító: 174283)
Naftz Andras Hozzászólások: 17
Regisztrált: 2007.01.23.
BEMUTATKOZÁS

Boszniában valami nyilvántartás létezik. 2013 Decmberében voltunk Jahorinán. Rendőrt sem láttunk. Az idei nyáron utaztunk a Montenegróba.Maglaj után megállitanak a rendőrök(70-estábla volt)és magyaráz valamit a rendőr. Azt hittem,hogy a szokásos lehuzás.Én köttötem az ebet a karóhoz, nem mentem gyorsan.A rendőr mutogatja laptopját "szilveszter novigodi" mondja és mutatja az autóm rendszámát a gépen.Jó tényleg itt jártunk.Na akkor kövessük.Felszámolták az ellenözőpontot az út mellet(egy jelzőbolyákkal elkerített terület).Bevezettek az örsre,fizettünk 15 eurot és még +1-et papírt is adtak róla. Vissza kaptuk az útlevelet és a dolog elvolt rendezve. Az örs bejáratiajtaján ott víritott a STARJK felirat a munkát csak a mi tiszteletünkre vették fel. + még nem is sieltünk mivel nem volt hó.
Előzmény: (Stani 172966)
Feladó:  StaniFérfiProfi síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2014.08.31. 15:46
(Üzenetazonosító: 172966)
Stani Hozzászólások: 5226
Regisztrált: 2003.11.03.
93 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Azt tudjuk, hogy Ausztriából igen, szlovénoknál mi a helyzet, valakinek küldött már ki a helyi hatóság drága fényképet ?

laponként: összesen 2, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 33 vendég és 1 regisztrált felhasználó látogatja.