Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szlovén traffipax, kiküldik Magyarországra?

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Naftz Andras
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
2014.11.16. 15:36
Boszniában valami nyilvántartás létezik. 2013 Decmberében voltunk Jahorinán. Rendőrt sem láttunk. Az idei nyáron utaztunk a Montenegróba.Maglaj után megállitanak a rendőrök(70-estábla volt)és magyaráz valamit a rendőr. Azt hittem,hogy a szokásos lehuzás.Én köttötem az ebet a karóhoz, nem mentem gyorsan.A rendőr mutogatja laptopját "szilveszter novigodi" mondja és mutatja az autóm rendszámát a gépen.Jó tényleg itt jártunk.Na akkor kövessük.Felszámolták az ellenözőpontot az út mellet(egy jelzőbolyákkal elkerített terület).Bevezettek az örsre,fizettünk 15 eurot és még +1-et papírt is adtak róla. Vissza kaptuk az útlevelet és a dolog elvolt rendezve. Az örs bejáratiajtaján ott víritott a STARJK felirat a munkát csak a mi tiszteletünkre vették fel. + még nem is sieltünk mivel nem volt hó.
Előzmény: (Stani 172966)
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2014.08.31. 15:46
Azt tudjuk, hogy Ausztriából igen, szlovénoknál mi a helyzet, valakinek küldött már ki a helyi hatóság drága fényképet ?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.