Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szlovénia kisgyerekkel

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ariel14
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.03.07. 09:34
Nagyon köszönöm! Sokat segítettél, tetszik a síterep, már nézegetem is a részleteket.
Előzmény: (Observer 181800)
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2015.03.06. 13:33
Kedves Ariel,

Már volt szerencsém számos síterepen síelni Szlovéniában. Egyértelműen Roglát tudnám ajánlani:
- a 2. legközelebbi síközpont Magyarországtól
- elég hóbiztos, márciusban is lehet még bőven síelni
- a felső szállodáktól (pl. Hotel Rogla) 1-200 méterre indulnak a pályák és ezek kivétel nélkül lankásak, valamint itt vannak gyakorlóliftek is.

Hogy a síjegy átruházható-e, nos ebben nem vagyok biztos, szerintem ez sehol sem megengedett.

Remélem tudtam segíteni!
Előzmény: (Ariel14 181794)
Ariel14
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.03.06. 12:22
Sziasztok!
Szeretnénk Szlovéniában síelni pár napot most márciusban. Nem ismerem az ottani terepeket, ezért kérem a segítségeteket. Két pici gyerekkel megyünk. Az ötévesem (aki korához képest nagyon ügyes) miatt enyhe pályára szeretnénk menni, ahol ő is biztonságban elevickél, és én sem kapok szívinfarktust. Fontos szempont, hogy átruházható legyen a síbérlet, míg Apa síel a lányunkkal, addig én a kétévesemmel sétálok, és később cserélünk. Az külön jó lenne, ha a pálya legalább egy része jól látható lenne a hüttétől, hogy a picivel tudjuk nézni, hogy felvonózik, síel a család. Ha megvan a pálya, utána tudok szállást keresni, de természetesen gyerekbarát szállásajánlatoknak a környéken külön örülnék.
Köszönöm, ha segítetek.
Ariel
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.