Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Jelenleg hol üzemel a legtöbb km pálya Ausztriában?

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2015.12.01. 17:38
Kedves Adri,

nem kell messze menned, hiszem a mi oldalunkon is megtalálod ezt az infót:
https://sielok.hu/hojelentes/ausztria/rendpalya/csaknyitva/

Üzemelő liftek száma szerint is tudod rendezni a listát egy klikkel:
https://sielok.hu/hojelentes/ausztria/rendlift/csaknyitva/

(fejlécben lévő sorokra kell kattintani az átrendezéshez, ld. hegy, friss hó, pályák, liftek, utolsó hóesés)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2015.12.01. 16:00
Az ajánlott bergfex oldal teljesen jó, lehet rendezni működő liftek szerint (Lifte-re kattintva).

Nekem a tuti tipp az utóbbi időben Sölden + Obergurgl volt ebben az időszakban. De ez azért elég messze van + egy bérlettel alapból nem sízhető mindkét rendszer (csak némi ráfizetéssel) + nem egy olcsó környék, de ha rászánjátok magatokat nem fogtok csalódni.

Mi dec. 12-16-ig megyünk. Jelenleg egy radstadti bázissal Obertauern + Flachau-Wagrain-St Johan + Zauchensee-Kleinar + Schladming variáción gondolkodom (utóbbi 3 egy terepcsoport közös bérlettel, Ski Amade). Itt kb. 10-15 perc autózással kell számolni terepenként.

Mivel szállást könnyű találni ilyenkor (elvben), így én csak indulás előtt 5-6 nappal fogom eldönteni, hogy mi legyen a cél, amikor a középtávú időjárás előrejelzésen látszik, hogy milyen idő várható + látszik mennyi pálya lesz nyitva.

Megj: Obertauernben lesz egy 25EU-s akció dec. 12-én. Ilyenkor elég sokan szoktak lenni.
Adrienn000
10 élménybeszámolót írt
10
9 éve tag
2015.12.01. 13:17
Főleg,ahol már sok kék pálya üzemel az érdekelne.Összesen 50-60 km pálya azért legyen.Van már ilyen így december elején?Előre is köszönöm a válaszokat!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.