Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Londoni síelők

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Steven
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2017.02.08. 20:21
Hali Zoltan Sultan,

Sloveniat neztem ki de igazabol mehetunk barhova ha osszejon egy csapat es idoben nekem belefer. Eddig meg a legtobb amin voltam 3-4 napos tura. Magyarorszagon leszek februar 14-21 kozott es marc 15-21 kozott tehat arra az idoszakra Otthoni ismerosokkel vagy Slovakia vagy Matraszentistvan vagy esetleg Jahorina vagy Bukovel idojaras fuggvenye. Marcius 4 -7 kozott van meg szabim amin valoszinuleg tudok hosszabitani ha arrol van szo. Erre az idoszakra neztem a Sloveniat(vogel). Ugyhogy kb ennyi ebben az evben.

Udv, Steven
ZoltanSultan
2 élménybeszámolót írt
2
7 éve tag
2017.02.07. 20:34
Szia Steven,

Melyik siterepre gondoltal es mikor?

En a sikirandulast nem szoktam ennyire tul bonyolitani - Crystalski, irany a repuloter, a tobbi gond meg legyen az utazasi irodae.
Előzmény: (Steven 193764)
Radvanyi84
5 élménybeszámolót írt
5
7 éve tag
2017.02.05. 10:44
Üdv.
Mi már vagy 5 éve járunk síelni Londonból egy barati társaság. Eddig mindig Franciabán voltunk. Idén pont a héten foglaltam Paradiskire a Les Arcsi oldalrá a sieljunk.hu-on keresztül. 6 an voltunk mindig de a idei évre csak 3 an maradtunk. Eddig mindig innen mentünk kocsival mivel 6 főre az bérlés +komp+autópálya díj + üzemanyag olcsóbban kijot mint a rep jegy nagyborondok transfer combo. Marseille be repülunk ed csak onan bereljuk a kocsit nekünk így a legolcsib most igy.Mivel mi már lefoglaltunk mindent nem tudok nektek semmit ajánlani.
Örülök hogy lét 1 ilyen topic szerintem fog még mas is jelentkezni
Steven
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2017.02.04. 23:19
Hali,

En Bournemouth ban lakom es probalok mindig valami normalis arba levo sielest/boardozast talalni de nekem az a problemam hogy az itteni ismeretsegi koromben senkit nem erdekel a teli sport. Most szloveniai terepre (vogel)talaltam viszonylag elfogadhato aru utazast.
Wizzair retur jegy Lutonbol-Ljubljana £50kocsiber les nem veszes de van busz is . a szallas kb £15 naponta es a napijegy is csak 30 EUR egy napra.

Andorraba voltam grandvaliran par evvel ezelott.

Szivesen csatlakoznek en is vagy esetleg betarsulnek Londonbol indulo tarsasaghoz/csapathoz ha az idopont megfelelo szamomra.

Udv Steven
ZoltanSultan
2 élménybeszámolót írt
2
7 éve tag
2017.02.04. 12:07
Sziasztok,

Utitarsat keresek vagy betartsulnek londoni indulassal, februar 18-19-i vagy marcius 4-5-i idoponttol Franciaorszag, Ausztria vagy a vilag akarmelyik komolyabb/nagyobb siterepere.
A sipartnerem varatlanul meggondolta magat, igy egyedul maradtam.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.