Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Lunaforrás - Szatmár megye

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 3, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  termeszetjaroFérfiHaladó síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2018.12.12. 11:52
(Üzenetazonosító: 202425)
termeszetjaro Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2017.01.08.
9 síterepet értékelt

Én is meg tudom erősíteni: a pálya nem indul. November közepén túráztunk a Kis-kövesre. Beszéltünk több emberrel, tőlük van az info. Pénzek mennek, pálya nem megy, de halad. Több helyen, több géppel csinálták, még odébb az átadás. A pálya sincs még teljesen készen és sajnos szerintem csak haladóknak kedvez a vezetése, kéktől a fekete gyanúig vannak benne részek...
Előzmény: (Tibb 201969)
Feladó:  TibbFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.11.24. 23:47
(Üzenetazonosító: 201969)
Tibb Hozzászólások: 73
Regisztrált: 2008.11.03.
40 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Legfrissebb hír. Sajnos idén sem indul be a pálya.
Pedig már kész van a teljes pálya, a felvonó. Ami még hiányzik: a műszaki engedélyek a pályához, felvonóhoz, üzemeltető személyzet/cég, erősebb villmoshálózat, hóágyú rendszer. Utóbbi még sehogy nem áll, csak az ágyúk vannak felszerelve, a csővezetékek, víztározó, szivattyúk még nem, így az csak jövőre készül el.
Nemrég még reménykedtek benne, hogy elindíthatják- persze ágyúk nélkül nem sokat ment volna, nem sokkal van 1000m felett a teteje - de az engedélyek hiánya miatt nem fogják.
Feladó:  TibbFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.09.24. 12:34
(Üzenetazonosító: 201432)
Tibb Hozzászólások: 73
Regisztrált: 2008.11.03.
40 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Épül már jó ideje Szatmár megyében egy új pája. Egy új, modern ülőlift már pár éve kész van, idén talán már lehet síelni is rajta. Észak-keleti határ mentieknek jó lesz. 2100m hosszú a pálya, 1200m-ről, viszonylag nagy szintkülönbséggel.

https://www.szatmar.ro/Celegyenesbe...n_a_lunaforrasi_sipalya_kialakitasa/hirek/939...
Vagolap-1.jpg

laponként: összesen 3, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 92 vendég és 6 regisztrált felhasználó látogatja.