Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelés két nyugati vakcinával

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2022.01.16. 18:07
Amennyiben egy teljes oltási sorozat (általában ugye ez két oltás) vagy már egy (harmadik) ismétlő oltás után 6 hónapon belül vagy (korábban 9 volt, de mintha ezt lejjebb vitték volna 6-ra), akkor valószínűleg megfelelsz a rendszernek.
Persze, már a franc sem tudja követni a folyamatosan változó szabályozási környezetet.

Az oltások száma azért lehet egy idő után indifferens, mert nem mindenki azonos időpontban kezdhette meg az "oltakozást", mert nem volt az igényeknek megfelelő számú oltóanyag erre (nem hiába vettem fel én is elsőnek a Szputnyikot és örülök, hogy az akkor már rendelkezésre állt), illetve egyes korcsoportoknak (fiatalok) eleve csak később tették lehetővé az oltás felvételét.

A kevésbé veszélyeztetett(nek tűnő) korosztályhoz tartozók is általában később kezdték el az oltás felvételét, így ha valaki később jutott el a két oltásig, még nem feltétlenül van rosszabb helyzetben, mert lehet, hogy valaki már a harmadikat korábban kapta meg, mint más az első kettőt.
Előzmény: (gustguru 214471)
Sípirc
19 élménybeszámolót írt
19
3 éve tag
2022.01.16. 16:54
Szia. Én már 4-szer voltam így Ausztriában. 3szor csak intett a határőr, egyszer pedig alaposabban megnézte a grüner pass részleteit, nem tudom mit nézett, de azt mondta rendben. A sífelvonónál pedig 2g szabály van, ha zöld, akkor jó.
Előzmény: (gustguru 214471)
gustguru
1 élménybeszámolót írt
1
6 éve tag
2022.01.16. 16:27
Sziasztok!

Két pfizer oltással szeretnénk nekivágni január végén az osztrák Alpoknak, pontosabban a Mölltaler Gletscher-re!
A Grüner Pass erre a két nyugatira is zöld, lecsekkoltuk.
Szokták nézni a zöld appfelület mellett azt is, hogy 2/2 vagy 3/3?
Aki hasonló cipőben jár vagy járt és van tapasztalata, nagy örömmel venném, ha megosztaná!:D

Előre is köszi: T. Ágoston
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.