Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Kalnica / Kalános
síterep infó oldal
ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2024.01.28. 21:58
Köszönjük a beszámolót és az észrevételt. Módosítottam a sítérképet az oldalon. https://sielok.hu/siterep/kalnica/

Feltöltök ide egy montázst a régi és az új sítérképről: ezen látszik a változás, hogy milyen volt és milyen lett. A 2-es számú kék jelzésű sípálya valóban megszűnt.
Előzmény: (hajbag 220542)
kalnica-regi-es-uj-siterkep.jpg
hajbag
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2024.01.28. 18:43
Egy kellemes napos, szél nélküli +6 fokos vasárnap délelőttöt Kalnica/Kalános síterepén terveztem eltölteni. Abszolút nem csalódtam, egy nagyon kellemes kis síterepre akadtam Székesfehérvártól 2:40 perc autózásra. A síterep könnyen megközelíthető, google mapsen célpontként beírható, jó minőségű betonút vezet oda a faluból, és kiépített parkolója is van amiben könnyen tudtam parkolni. Az oldalon lévő sítérkép már nem pontos, csak az 1-es pálya üzemel, a 2-es nem, azt a saját oldalukon található sítérképen nem is jelölik. Ami kellemes csalódás volt hogy vasárnap, és szép idő ellenére nem volt tömeg, max. 1 percet kellett sorbanállással töltenem. Jegyet csak készpénzre adnak, 14 EUR egy 2 órás jegy, gyakorlott sízőknek az elég is. A pálya nagyon jól karbantartott: hóágyuk, és ratrakok is rendelkezésre állnak, a viszonylagos meleg ellenére is jó minőséget kaptam. Van egy kiváló büfé/melegedő, és tiszta mosdókat is találni. Összességében kezdőknek nagyon ajánlom, illetve a gyakorlottaknak is kellemes egy 1-2 órás csúszásra.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.