Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

síelés térdszalag műtét után

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 7, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  hoBs
Dátum: 2006.04.03. 13:49
(Üzenetazonosító: 20418)
hoBs Hozzászólások: 2
Regisztrált: 2006.04.03.

Különböző erősségű térdrögzitők vannak. Az enyém két oldalán erős fémlappal stabilizálja a térdem, ami -szerintem- majdnem teljes mértékben kizárja annak esélyét, hogy a térdem oldalra kimozduljon.
Feladó:  NorisNőProfi síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2004.03.09. 19:22
(Üzenetazonosító: 3615)
Noris Hozzászólások: 11
Regisztrált: 2004.02.16.
23 síterepet értékelt

Egy ilyen térdstabilizáló mennyire jó a megelőzésre?Mert gondolom,egy nagyobb bukásnál nem bizos,hogy mevédene egy esetleges szalagszakadástól?!
Feladó:  skate
Dátum: 2004.03.09. 13:51
(Üzenetazonosító: 3608)
skate Hozzászólások: 3
Regisztrált: 2004.01.27.

Sziasztok! Nekem ugyan "csak" 6 hét gipszbe került a szalagszakadásom, de jobb külső szalag sérült. Nyáron múlt egy éve, nekem Genu-syncro fedőnevű térdstabilizálót írtak föl sportoláshoz. Gondolom, másik szalaghoz másik herkentyű jár.
Minden mást térdvédő nélkül csinálok már, sielni még nem mertem nélküle, de így fel se tűnik. Van aki sérülés megelőzésére viseli sieléshez!
Úgyhogy hajrá! Skate

Feladó:  Melinda
Dátum: 2003.02.24. 14:52
(Üzenetazonosító: 1169)
Melinda Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2003.02.24.

azóta hogy van a haverod?
még mindig síel?
csak azért mert a baráti társaságban is van valaki aki hasonló dilemmával küszködik.
Síelni vagy nem síelni? ez itt a kérdés....
Feladó:  gjanosik
Dátum: 2001.11.21. 09:38
(Üzenetazonosító: 138)
gjanosik Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2001.11.20.

Nekem egyik cimborám térdét farigcsálták rendszeresen:kapcsok, csavarok stb.
Ettől függetlenül síelt, de tényleg óvatosan.
Úgy oldotta meg, hogy tényleg rögzítette tépőzáras protektorral, illetve vett egy Big-foot-ot, és avval nyomatta először.Persze a doki a haját tépte. (Mármint a sajátját!) (A rövid léc mindenképpen ajánlott.Csak úgy öregesen .-) )
Feladó:  Árva Péter
Dátum: 2001.10.31. 12:42
(Üzenetazonosító: 75)
Árva Péter Hozzászólások: 6
Regisztrált: 2001.10.31.

Szia Laci,

nem tudom, mi a jó, de a tesóm is plasztikázva lett. Egy szezont kihagyott, de csak azért, mert a két műtét között 7 hónap telt el. tavaly már kisebb túrákon részt vett, pl. Donovalyban.
Engem éppen most szerdán (okt. 24) operáltak :)) , de "csak" porc volt. Én nem hagyom ki ezt a szezont!!!
Szerintem menj biztosra és vegyél tépőzáras protektort! Sokat számít. Ja, és csak óvatosan! :))

Árva Péter
Feladó:  bucimaci
Dátum: 2001.10.12. 18:51
(Üzenetazonosító: 39)
bucimaci Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2001.10.12.

Szasztok, most műtötték a térdem egy sportsérülés miatt, de nagyon szeretnék még síelni. Az orvosom szerint a télen már nyugodtan sízhetek, de jó lenne, ha valaki megerősítene ebben, akinek hasonló problémája volt. Milyen rizikója van a dolognak?

laponként: összesen 7, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 67 vendég és 7 regisztrált felhasználó látogatja.