Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelés +3

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2006.01.25. 11:26
A könyvet tavaly, a dvd az idén vettem meg. Más szakirodalmat is láttam. A könyv szép kivitelű és tartalmas olvasmány, inkább figyelem felkeltőnek tartottam. A dvd-vel együtt alkalmas a továbbképzésre, a meglévő tudás rendszerezésére.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2006.01.25. 10:07
Nekem egy Libri könyvesboltban akadt a kezembe. Szerintem a hibája hogy mindennel foglalkozik (si, snowboard, telemark stb) de csak felületesen. Nem túl rég akadt a kezembe Pajornak a Mitől fordul a sí? cimű könyve. Alaposan leírja a tudnivalókat, minden egyes lépést az egyszerű hóekétől a versenyelemekig. Csak ez meg egy húszéves kiadvány, teljesen a párhuzamos léc oktatásra épít. Nem hiszem, hogy a carving nagyon eltérő lenne, de ahoz viszont lehet hogy túl részletes pl a hóeke mindenféle tanulása, kipróbálása.
Ezt egyébként lehet hogy az oktatás-tanulás fórumban kellene kérdezned.
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2006.01.25. 07:41
Sziasztok!
Kiváncsi lennék, hogy érdemes-e megvásárolni a Síelés +3 könyvet ill. DVD-t, és ha igen, akkor személyesen hol lehet ezt megtenni?
Többször próbálkoztam már valami értelmes síelésről, technikákról szóló könyvvel, de ezek mindig csak felületesek, és alig lehet értelmes dolgokat találni bennük, amitől fejlődni lehetne, és izgalmas olvasmányként funkcionálna.
Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.