Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fun Carving tanácsok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Fun Carving tanácsok
2010.12.30. 13:15
Kicsit későn reagálok.
Akkor azért kicsit megnyugodtam, mert pirosabb pályákon a saját lécemmel (R15,6) is megyeget a dolog, csak pont ezekből a bemutató videókból úgy tűnik, mintha kisebb sugarú léccel lankásabb pályán is könnyebb lenne ezt megsíelni.

Amikor viszont nem sikerül akkor sosem tudom hogy most a hó nem alkalmas, a pályameredekség, vagy eleve nem olyan a lécem mint kéne. Lödözalpon azt hiszem hogy a Signalon(Vagy a Thhruiton?) sikerült folyamatos mély fordulókkal mennem szinte lefékeződés nélkül,(kék pályák) igaz, lendületből mentem rájuk.
Szerintem ez a legjobb érzés a síelésben, de főleg akkor ha nem megy át az ember kiflibe.
Amikor sok, de mégis tömör a hó, akkor azzal szoktam kísérletezni, hogy szinte teljesen nyújtott, összezárt lábbal fordulózgatok. Az a legjobb érzés, bár ritkán jön hozzá minden össze. Kis hóban ezt nem igazán lehet megcsinálni, mert úgy vagy a külső vagy a belső léc nincs szintben, nameg ez sokkal instabilabb mint a szélesebb tartás. A Cél valami ilyesmi lenne, bár lehet hogy át kéne nyergelnem hozzá a deszkára. :) :
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Nyílván léccel esélytelen egy ennyire egyenes tartást elérni sajnos .
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.