Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

neox 310

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.03.08. 13:35
A középső csavar a két kötést összekötő elem rögzítésére való, a műanyagon a forward felirat értelemszerűen azt jeletni, hogy annak a felének kell előrefelé néznie.
A két fő állító csavar az első és a hátsó kötésen a kötés kioldásához szükséges erő beállítására vló (azaz hogy mekkora erő hatására oldjon le a kötés esésnél), a hátsó kötésen az alsó csavar a hátsó kötés hosszirányú beállítására való, ezzel lehet biztosítani a megfelelő előtolást amikor a bakancs a kötésben van. Tényleg ne kisérletezz vele, ezért nem is mondok további instrukciókat, bármelyik szervízben, akár a sípálya aljában is 10 perc alatt ingyen beállítják a bakancsodhoz-tudásodhoz-súlyodhoz a kötést, nem érdemes kockáztatni egy szalagszakadást vagy súlyosabb balesetet, nekem elhiheted!
Leci85
43 élménybeszámolót írt
43
20 éve tag
2006.03.08. 12:27
DE nem akarom szervizbe vinni,mert nem lenne mar kesz,penteken megyunk sizni!Csak erdekelnek a dolgok,hogy mik mire valok!
Leirnad nekem?Legyszi!Koszi
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.03.08. 08:21
Szervizben megcsinálják hamar, ne kisérletezgess, hosszas lenne leírni mi mire való és hogyan kell beállítani.
Leci85
43 élménybeszámolót írt
43
20 éve tag
2006.03.07. 21:42
Sziasztok!

Neox 310es kotesem van,de nem nagyon ertem a beallitasat!Van kozepen egy csavar,es ha az kilazitom,lejon a csavar es vele egy muanyag is.
De azt vissza lehet rakni forditva is(ra van irva hogy forward)azt se tom hogy mire valo!Na es az elso es a hatso kotesen is lehet allitani!Ennek mi a funkcioja?Mikor van jol beallitva?
ES a hatso kotesen ket csavar van!Az egyikkel(felso) azt allitom,hogy mikor oldjon ki...gondolom...mert szamok vannak rairva...
Az also csavar viszont nemtudom mire valo!
Sorry hogy ilyen korulmenyesen irtam le a dolgokat,de uj lec,uj kotes,es nem szeretnem tonkretenni egy rossz beallitas miatt!
Akinek ilyen van,vagy nincs neki,de ert hozza,akkor lecci segitsen...!!!
koszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.