Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

talpbetét sícipőhöz

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
mlori
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.11.13. 23:20
Szia szala!

Köszönöm a segítséget, utánajárok...
Ezekszerint ez járható út :).
Várom a velem "egy cipőben járók" saját börükön megélt tapasztalatait. A talpbetét betétele után átütő élményt éltek át, vagy nem javított sokat aztan nem maradt más megoldás mint a cipőcsere...

Üdv.
mlori
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2006.11.13. 21:42
Szia mlori
http://www.jonaskft.hu/
Itt nézzél körül,biztosan fogsz találni magadnak betétet.Ha Budapesti vagy menj el hozzájuk számithatsz a segitségükre.
Ha vidéki irjál az e-mail cimükre.
Én már találtam is most akciós.
Cikkszám 302 100% szilikon sarokemelő
Termékismertető Rugalmassága a sarokcsontozat és az ízületi pontok terhelését nagymértékben csökkenti. A sarokemelő mosható és nagyon tartós. Ajánlott a termék felsőrészének hintőporozása. Rezgőcsillapító hatással bír. A fáradt, fájós lábak megkönnyebbülnek. Minden cipőben használható.

Egységár 1,984 Ft / pár

Üdv: szala
mlori
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.11.13. 01:49
Sziasztok!

A következőben kérném a hozzáértők tanácsát:

Úgy érzem, hogy a sícipőm nem rögzíti megfelelően a sarkamat függőleges irányban.
Kiváltképp meredekebb, buckásabb leejtőkön, a sarkam olykor megemelkedik a cipőhöz képest.
Akkor, amikor a legjobban kellen azt éreznem, hogy a lécek a "testem részei", olyan érzésem van mintha lötyögne a lábamon.
Nyugalmi állapotban, akkor is ha a csatokat a legszorosabb fokozatra állítom, pár milimitért tudok emelni a sarkamon.
A cipő hosszra megfelelő, oldalirányba jól fogja lábam.
Lehet-e az ilyen jellegü problémát speciális talpbetétettel orvosolni?
Elvileg ha a sarkamat egy talpbetéttel alátámasztanám, ez a kis játék megszüntethető lenne.
Ha a talpbetét járható út, hol nézzek a talpbetét után?
Amúgy, egy pár Rossignol Salto (lábra melegítős un. Thermo Fit béléssel) cipőről van szó.
Ez az első sícipőm, most következne a 3-ik szezonja.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv.
mlori
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.