Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

CYGNUS léc

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.09. 19:51
Sajnos már egyik sem, viszont az aránylag kezdő (kétszer siklott) 14 éves kb.55kg fiamnak kerestem volna (keresnék)lécet. A pénz csak az ár, érték, praktikusság háromszög viszonyban érdekes igazán. Nem tudom őt mennyire fogja ez a sport megfogni, most épp azon vagyok, hogy alföldi gyerekként találjon benne tartósan fantáziát. Idén is talán három-négy napot tudja majd használni. Lehet, hogy a bérlés gazdaságosabb lenne, de a saját (szintén nem túl nagy) tapasztalatom az, hogy az emberfia azt az időszakot is élvezi, mig a saját felszerelését "tökéletesíti" és készíti fel a szezonra. Minden esetre kösz a választ én is tartottam a híg létől.
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.01.09. 19:09
Gyerek vagy? Vagy 40-50kg körüli felnőtt? Ha nem, felejtsd el!

Habosított, gyerek és könnyű súlyú kezdő nők számára talán ideális, de szerintem ha valaki siel, mindig egyel jobb lécet vegyen, hogy legyen hova fejlődni.

Én mindenféleképpen lebeszélnélek róla. Ha mindenféleképpen az ár számít, vegyél használtat, az kb ugyanolyan árban van mint egy új Cygnus.

Üdv,
powee

Jó havat!
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.09. 17:23
Láttatok már ilyen lécet közelről? Vagy ismertek olyan embert aki látott ilyet? A HERVIS-ben lehet venni. Felejtsem el?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.