Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Reiteralm

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
2007.12.02. 06:24
Kis pályarendszer,mindenféle tudásszintnek megfelel. Hátrány, hogy nyomatták a hóágyukat és nem lehet kikerülni a behavazást.
IMG-7827-1.JPG
IMG-7830-1.JPG
IMG-7837-1.JPG
IMG-7838-1.JPG
IMG-7842-1.JPG
IMG-7843-1.JPG
IMG-7845-1.JPG
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
2007.02.07. 09:10
Gábor,

Szombat reggel esett az eső a völgyben Reiteralmon, hétfőn délután mikor jöttünk visszafelé a 320-as úton a kocsiból azt láttam, hogy a völgyig lehetett síelni. Hóvastagságról nem tudok nyiltakozni mert ott most nem síeltem.
werisch
40 élménybeszámolót írt
40
19 éve tag
2007.02.06. 19:18
libella!

Végignéztem a képeket, de Rohrmoost-nem találtam.
Ezeken a pályákon emlékeim szerint összefüggő volt a hóréteg, de olvadt és tapadós volt. Mi csak átsiklásra használtuk a kék pályákat. A pályán kívül sokhelyen kilátszott a fű.
Egy képet találtam ami az új Planai-8-er felvonóból készült és a Planai-alsó dombok láthatók rajta. Kb ilyen a rohrmoosi lankás rész is.
Planai-8-er-Goldenbahn.jpg
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2007.02.05. 22:12
Szia!
Véletlenül Rohrmoosról nincs fotót? Most hétvégén indulunk ide pici gyerkőcökkel. (Akár az e-mail címemmre is küldhetetd közvetlenül.)
Köszi
werisch
40 élménybeszámolót írt
40
19 éve tag
2007.02.04. 14:36
Sziasztok!

Tegnap értünk haza DachStein-Tauern régióból. Annyi jó pálya és elegendő hó volt, hogy nem gyöztünk egyik pályáról a másikra menni. A négy hegy közül csak hármon voltunk. A Hauser Kabling-ig már nem mentünk egyszer se. Reggel mindig a Reiteralm-on kezdtünk és néhány csúszás után mentünk tovább a következő hegyre.
Csak a felső pályák sielhetők jól ott van is hó. Alul a roormoosi kékpályák még használhatók, de lejjeb, már nagyon olvadt a hó. Utolsó nap feb 3 szeles idő volt fenn hóesés alul eső, délre kb elállt a hó és eső.
Majd teszek fel néhány képet is csak kicsinyitenem kell mert túl nagyok a feltöltéshez.

Hi werisch
Reiteralm3.jpg
Reiteralm2.jpg
Reiteralm1.jpg
Alul-nincs-Ho-1.jpg
Alul-nincs-Ho-2.jpg
Felvonobol.jpg
Planai-fenn.jpg
Reiteralm-Finale-Grande.jpg
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2007.01.17. 20:50
Szia!

Reiteralm a schladmingi síhinta komplexum nyugati pályarendszere. Nagyon kellemes, nagyrészt piros jelzésű pályákkal, közvetlen a Hochwurzen mellett ahol nagyon jó tanulópályák, esti pálya és 7 km hosszú szánkópálya van. Egy síbérlettel besízhető a Hauser-Kaibling, Planai, Hochwurzen és a Reiteralm (kb 120km pálya). Szálláslehetőség a környéken rengeteg van. Mi Aichban voltunk Schladmingtól pár km-re keletre, tüneményes kis hely.

Üdvözlettel

Krjani
Peok
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2007.01.17. 11:48
Sziasztok,

szeretnék kérni tapasztalatokat a helyről. Egy baráti társasággal tervezünk ide utat. Volt már valaki erre felé esetleg?

Előre is köszönöm az információkat, tapasztaltokat, tanácsokat.
üdvözlettel:
Peok
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.