Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Budapesti Sí Diákolimpia - selejtező verseny

2006.10.13.
h i r d e t é s
Megérkeztek az eredmények!
EREDMÉNYLISTA LETÖLTÉSE

A VERSENY IDŐPONTJA:
2006. január 21. szombat, rajt : 10.30

HELYSZÍN: BUDAPEST-NORMAFA
Hóviszonyoktól függően, döntés a verseny előtt 4 nappal! Nevezett diákokat, iskolákat kérjük érdeklődjenek a rendezőnél!

A VERSENY JELLEGE:
Leány, fiú, korcsoportos /I.-VI./, egyéni, nyílt, egy futamos óriás-műlesikló verseny

KOROSZTÁLYOK:
I./97 - után született, II./95-96, III./93-94, IV./91-92, V./89-90, VI./87-88.
Az indulóknak a verseny időtartamára érvényes balesetbiztosítással kell rendelkezniük! Bukósisak kötelező!

DÍJAZÁS:
Korosztályonként és nemenként a győztesek serleget, az 1.- 3. helyezettek érem díjazásban részesülnek.
Minden induló csokoládét kap a célba érkezés után.
Szponzoroktól függően ajándékcsomagok.

EREDMÉNYHIRDETÉS: A verseny befejezését követő egy órán belül.

NEVEZÉS:
Személyesen, levélben, faxon vagy e-mailben a rendező címén:
APJOK & KELEMEN ALAPÍTVÁNY
1029 Budapest, Máriaremetei út 260.
Tel./Fax. : 06-1-397-0354

MAGYAR SÍ SZÖVETSÉG

NEVEZÉSI DÍJ:
700,-Ft, melyet a verseny előtt személyesen vagy postán lehet befizetni az Alapítvány címére.
Nevezési határidő: 2006. január 17. kedd

A verseny fővédnöke: KELEMEN BÁLINT / Install 2000 Kft.
A versenyrendezőség elnöke: Apjok Ildikó
Hivatalos időmérő: Góczy
A Magyar Sí Szövetségtől TD.: Gótzy Antal
Pályatűző: Kovács Barnabás

FŐ TÁMOGATÓK:
PALETTA PRESS Nyomda - Oklevél
SKI -TOTAL Sportszer - Serlegek, érmek, ajándékok
Magyar Diáksport Szövetség



2005. évi Budapesti Diákolimpia, Mátraszentistván - EREDMÉNYEK -----------------------------------------------------------------------------
Helyezés - Név - Település - Iskola - Eredmény
-----------------------------------------------------------------------------
1. korcsoport lány
1. Huszár Eszter - Budapest - Máriaremete-Hideg - 0:55.77
2. Simon Sarolta - Budapest - Stromfeld Aurél Á. - 0:56.39
3. Lakatos Ágnes - Budapest - Óvodás - 1:00.77
4. Prozlik Kata - Budapest - Kassa u.i Ált.Isk - 1:31.69
5. Váradi Lili - Budapest - ... - 1:43.70
6. Varga Zsófia - Budapest - Deák Diák Ált.Isk 1:55.18

1. korcsoport fiú
1. Szőllős Benjamin - Budapest - Remetekertvárosi 0:42.03
2. Burian Lóránt - Budapest - Budenz József Ált. - 0:45.25
3. Huszár Bence, Gábor - Budapest - Máriaremete-Hideg - 0:48.49
4. Varga Dániel - Budapest - Deák Diák Ált.Isk - 0:52.50
5. Kátai Richárd - Budapest - Bólyai János Ált. - 0:53.03
6. Lakatos Ádám - Budapest - Óvodás - 0:58.70
7. Szűcs Leó 1:28.66

2. korcsoport lány
1. Szabó Luca, Sára - Budapest - Zuglói Hajós Alfréd - 0:43.21
2. Gábriel Anna - Budapest - Virányos úti Ált. - 0:51.91
3. Tóth Gyöngyi - Budapest - Szent Györgyi Albert - 0:54.00
4. Gótzy Nóra - Budapest - Pestújhelyi-úti Á - 0:57.79
5. Berecz Réka - Budapest - Osztrák-Magyar Eu - 0:59.01

2. korcsoport fiú
1. Panyi Kristóf - Budapest - Budai Sport Ált.I - 0:38.58
2. Pethes Ágoston - Budapest - Budapesti Szent A. - 0:40.29
3. Zelles András - Budapest - Pitypang utcai Ált. - 0:42.23
4. Györffy Tamás - Budapest - Liszt ferenc Ált. - 0:46.85
5. Orbán Jakab - Budapest - Albertfalvi Don B. - 0:49.25
6. Lakatos Péter - Budapest - Áldás u.-i Ált.Isk. - 0:49.31
7. Fehér Kristóf - Budapest - Zugligeti Ált.Isk - 0:55.51
8. Kátai Norbert - Budapest - Bólyai János Ált. - 1:00.96
9. Váradi Bence - Budapest - Deák Diák Ált.Isk - 1:07.10

3. korcsoport lány
1. Szigethi Dóra Budapest Szabó Lőrinc Kétt. 0:42.37
2. Jáki Fanni Budapest Városligeti Ált. I 0:44.79

3. korcsoport fiu
1. Köllőd Csaba Budapest Budai Ciszterci S 0:36.55
2. Radvány Tamás Budapest Budai Ciszterci S 0:39.42
3. Somogyi Tamás Budapest Brassó utcai Ált. 0:41.35
4. Hoffmann Zsolt Budapest Pannónia Ált.Isk. 0:42.28
5. Kőszegi Márton Budapest Brassó utcai Ált. 0:43.97
6. Gunda András Budapest Remetekertvárosi 0:45.23
7. Gyorsok Dávid Budapest Vörösmarty Mihály 0:47.20
8. Kővári Zsombor Budapest Deák Diák Ált.Isk 0:55.57
9. Tagscherer Márton Budapest Czipernovszky Ált 1:04.92
10. Nógrádi Barnabás Budapest Deák Diák Ált.Isk 1:07.48

4. korcsoport lány
1. Pethes Laura Budapest Városmajori Gimn. 0:35.48
2. Székely Anna,Kriszt Budapest Angol Tagozatos Á. 0:38.94
3. Huszár Dorottya Budapest Máriaremete-hideg 0:39.79
4. Szabó Priscilla Budapest 0:43.41
5. Varga Kinga Budapest Vörösmarty Mihály 0:51.02
6. Tagscherer Veronika Budapest Czipernovszky Ált 1:02.24

4. korcsoport fiú
1. Apjok Gergely Budapest Klebelsberg Kunó- 0:33.99
2. Radvány Zoltán Budapest Budai Ciszterci S 0:36.81
3. Simor Dániel Budapest Alternatív Közgazd. 0:36.86
4. Suhajda Kristóf Budapest 0:42.23
5. Kátai Gábor Budapest 0:51.45
6. Tóth Gergő Budapest Szent Györgyi Albert 1:19.37

5. korcsoport lány
1. Köllőd Luca Budapest Budai Ciszterci S 0:35.80
2. Varga Dorottya Budapest Gustave Eiffel Ly 0:37.05

5. korcsoport fiu
1. Székely Dávid, Attila Budapest Babits Mihály Gim 0:35.27
2. Szalontai Szabolcs Budapest 0:52.31
3. Várhelyi András Budapest Móricz Zsigmond G 0:54.26

6. korcsoport lány
1. Köllőd Noémi Budapest Szt.Margit Gimn. 0:38.30
2. Varga Mónika Budapest Csanádi Árpád Ált 0:52.20

6. korcsoport fiú
1. Somogyi Zsolt Budapest Baár Madas Reform 0:35.73
2. Kőhalmi Gábor Budapest Baár Madas Reform 0:37.63

Kapcsolódó címkék:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 68 vendég és 5 regisztrált felhasználó látogatja.