Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

VÖLKL és OPEL DI-FER kupa eredmények 2014

2014.01.21.
Kitűnő pályákon és kedvező időben rendezte a Budapest Gyermek Síiskola a két kupát Kreischbergen. Mindkét napon más-más pályán zajlott a verseny.
Az első napi verseny meredek, technikás, míg a második napi verseny hosszabb és inkább sebességi jellegű volt. Megközelítően 100-an álltak rajthoz mindkét napon.

2. VÖLKL KUPA - 2014.01.18., Kreischberg

Hivatalos Magyar Kupa verseny

Eredménylista, kispálya
Helyezés Név Szül. év Egyesület Idő
Mini I. 2008-2009 lány
1 Nagy Erzsébet 2008 Budapest Gyermek Síiskola 29,73
Mini I. 2008-2009 fiú
1 Major Noel 2008 Freeride 19,75
2 Gereben Marcell 2008 Körte SE 24,75
3 Pártos Damján 2008 Freeride 28,50
Simon Bátor 2009 Babos Síklub D
Mini II. 2006-2007 lány
1 Schieszl Hanna   2006 Rozmaring 19,05
2 Körtvélyessy Dóri 2006 Vasas SC 19,10
3 Gál Zsófia 2006 Vasas SC 19,20
4 Koszpek Daniella 2006 Rozmaring 19,41
5 Pártos Alexa 2006 Freeride 20,42
6 Gereben Luca 2006 Körte SE 21,05
7 Adorján Stephanie 2007 Freeride 21,13
8 Tymcyna Dóri 2007 Babos Síklub 21,27
9 Killik Anna 2006 Budapest Gyermek Síiskola 21,44
10 Maróty Dalma 2006 Körte SE 21,51
11 Dormán Klára 2006 Rozmaring 22,10
Mini II. 2006-2007 fiú
1 Stubits Kolos 2006 Körte SE 18,16
2 Székely Konrád 2006 Snowline 18,30
3 Vas Vince 2006 Vasas SC 18,73
4 Vas Lóránt 2006 Vasas SC 18,89
5 Gyüre Dávid 2006 Vasas SC 18,92
6 Mayer Ákos 2006 Körte SE 19,43
7 Adorján Nicolas 2006 Freeride 19,46
8 Schannen Miklós 2006 Körte SE 19,85
9 Halmágyi Barna 2007 Snowline 20,47
10 Simon Botond 2007 Babos Síklub 21,81
11 Eigler András 2007 Körte SE 23,71
12 Ernyei Gergő 2007 Körte SE 24,44
13 Lázár Iván 2006 Budapest Gyermek Síiskola 24,92

Meglepő volt a Mini II. korcsoport nagy létszáma és feltűnően jó felkészültsége!
Eredménylista, nagypálya
Helyezés Név Szül. év Egyesület Idő
Gy. I. 2004-2005 lány
1 Kovács Blanka 2005 Bánkút 28,02
2 Ernyei Petra 2004 Körte SE 29,53
3 Ghymes Luca 2005 Vasas SC 29,68
4 Mayer Liza 2004 Körte SE 30,10
5 Fülöp Eszter   2004 Rozmaring 30,40
6 Fináczy Panna 2004 Körte SE 31,56
7 Maróty Dorka 2005 Körte SE 35,99
Gy. I. 2004-2005 fiú
1 Gyüre Benedek 2004 Vasas SC 27,21
2 Simon Csaba 2005 Babos Síklub 27,76
3 Negyeliczky Brúnó 2004 Vasas SC 28,72
4 Jámbor Bendegúz 2005 Körte SE 30,39
5 Simák Dániel 2005 Körte SE 30,57
6 Schmidt-Bohn Zsombor 2004 Viadal SE 30,68
7 Tymcyna Dániel 2004 Babos Síklub 31,49
8 Patai Árpád 2004 Körte SE 32,13
9 Gödry Balázs 2004 Körte SE 32,28
10 Bartha László 2005 Körte SE 33,31
11 Bucsai Attila 2004 Budapest Gyermek Síiskola 33,43
12 Fodor Ákos 2004 Körte SE 34,01
13 Koleszár Benedek 2005 Bánkút 37,96
Gy. II. 2002-2003 lány
1 Körtvélyessy Kata 2002 Vasas SC 25,78
2 Czakó Boglárka  2003 Rozmaring 27,00
3 Úry Anna 2002 Rozmaring 27,20
4 Schwanner Adrienn 2003 Rozmaring 28,31
5 Vágó Zsófia 2003 Vasas SC 30,48
6 Mervó-Kovács Naomi 2002 32,39
7 Lázár Laura 2003 Budapest Gyermek Síiskola 33,11
Gy. II. 2002-2003 fiú
1 Hoque Isbat 2002 Snowline 25,32
2 Dormán Miklós  2003 Rozmaring 27,13
3 Fazekas Dániel 2002 Vasas SC 27,58
4 Koszpek Marcell  2003 Rozmaring 28,59
5 Körtvélyessy Lacika 2003 Vasas SC 28,65
6 Régely Domonkos 2003 Vasas SC 28,75
7 Várday Dániel 2003 Körte SE 28,85
8 Kerekes Boldizsár 2003 Snowline 29,21
9 Killik László 2003 Budapest Gyermek Síiskola 30,72
10 Bánás Levente 2003 Körte SE 30,93
11 Zolnay Samu 2003 Körte SE 32,18
S. II. 1998-1999 lány
1 Molnár Vanessa 1999 Budapest Gyermek Síiskola 31,98
Ifi 1993-1997 lány
1 Budai Zsófia 1996 Snowline 29,16
Ifi 1993-1997 fiú
1 Vály Balázs 1997 Snowline 27,00
2 Hegedűs Vilmos 1997 Budapest Gyermek Síiskola 27,68
Felnőtt 1979-1992 nő
1 Dr. Boros Andrea 1984 29,35
Senior I. 1959-1978 nő
1 Mervó Alexandra 1972 34,95
2 Zei Melánia 1968 38,69
3 Dr. Kökény Margit 1959 Alpok-Adria 42,16
Senior I. 1959-1978 férfi
1 Bánás Péter 1967 Alpok-Adria 26,52
2 Major Attila 1977 Freeride 28,77
3 Ernyei Csaba 1972 29,73
4 Mayer Róbert 1961 Körte SE 30,33
5 Kovács Péter 1968 36,63
6 Zei Zoltán 1968 40,99
Senior II. 1949-1958 férfi
1 Sarkadi-Nagy György 1952 Budapest Gyermek Síiskola 29,10
2 Bálint Attila 1956 Alpok-Adria 29,20
3 Sűdy Zoltán 1951 30,48
4 Antal Attila 1955 38,16
Senior III. -1948 férfi
1 Bánás Artúr 1942 Alpok-Adria 30,45
2 Németh Sándor 1946 Alpok-Adria 38,97
3 Klencsár Gábor 1942 Alpok-Adria 43,30
A második napi verseny díjkiosztóján rész vett Vajda Attila /ki maga is síelt/ olimpiai és világbajnok kenu versenyző, valamint Dr. Wahlstab Sigrid /Szabóné/ a Nemzetközi Sí Szövetség munkatársa, aki egyenesen az altenmarkti női Slalom Világkupáról érkezett a versenyre.
Dr. Wahlstab Sigrid és Vajda Attila a díjkiosztón
Dr. Wahlstab Sigrid és Vajda Attila a díjkiosztón

20. RELAX HOTEL - OPEL DI-FER KUPA - 2014.01.19., Kreischberg

Hivatalos Magyar Kupa verseny
Helyezés Név Szül. év Egyesület Idő
Mini I. 2008-2009 fiú
1 Major Noel 2008 Freeride 46,51
2 Pártos Damján 2008 Freeride 52,27
3 Simon Bátor 2009 Babos Síklub 1:03,23
Gereben Marcell 2008 Körte SE D
Mini II. 2006-2007 lány
1 Körtvélyessy Dóri 2006 Vasas SC 45,79
2 Gál Zsófia 2006 Vasas SC 46,38
3 Koszpek Daniella 2006 Rozmaring 46,41
4 Schieszl Hanna   2006 Rozmaring 47,23
5 Pártos Alexa 2008 Freeride 48,20
6 Gereben Luca 2006 Körte SE 48,58
7 Maróty Dalma 2006 Körte SE 50,23
8 Killik Anna 2006 Budapest Gyermek Síiskola 51,26
9 Adorján Stephanie 2007 Freeride 51,91
10 Tymcyna Dóri 2007 Babos Síklub 53,68
Mini II. 2006-2007 fiú
1 Stubits Kolos 2006 Körte SE 44,48
2 Székely Konrád 2006 Snowline 45,47
3 Gyüre Dávid 2006 Vasas SC 46,32
4 Mayer Ákos 2006 Körte SE 46,33
5 Adorján Nicolas 2006 Freeride 46,52
6 Halmágyi Barna 2007 Snowline 47,20
7 Schannen Miklós 2006 Körte SE 47,92
8 Vas Vince 2006 Vasas SC 48,02
9 Vas Lóránt 2006 Vasas SC 48,71
10 Simon Botond 2007 Babos Síklub 49,52
11 Lázár Iván 2006 Budapest Gyermek Síiskola 56,42
12 Ernyei Gergő 2007 Körte SE 1:02,18
Eigler András 2007 Körte SE D
Gy. I. 2004-2005 lány
1 Kovács Blanka 2005 Bánkút 40,97
2 Ernyei Petra 2004 Körte SE 42,51
3 Ghymes Luca 2005 Vasas SC 44,14
4 Mayer Liza 2004 Körte SE 44,36
5 Fináczy Panna 2004 Körte SE 47,53
6 Maróty Dorka 2005 Körte SE 51,42
Gy. I. 2004-2005 fiú
1 Gyüre Benedek 2004 Vasas SC 41,19
2 Simon Csaba 2005 Babos Síklub 41,76
3 Negyeliczky Brúnó 2004 Vasas SC 42,03
4 Bucsai Attila 2004 Budapest Gyermek Síiskola 43,02
5 Jámbor Bendegúz 2005 Körte SE 43,55
6 Gödry Balázs 2004 Körte SE 43,61
7 Schmidt-Bohn Zsombor 2004 Viadal SE 43,76
8 Simák Dániel 2005 Körte SE 44,77
9 Tymcyna Dániel 2004 Babos Síklub 44,92
10 Patai Árpád 2004 Körte SE 45,56
11 Bartha László 2005 Körte SE 47,39
12 Fodor Ákos 2004 Körte SE 47,62
13 Koleszár Benedek 2005 Bánkút 52,57
Gy. II. 2002-2003 lány
1 Körtvélyessy Kata 2002 Vasas SC 39,27
2 Vágó Zsófia 2003 Vasas SC 43,07
3 Mervó-Kovács Naomi 2002 49,33
4 Lázár Laura 2003 Budapest Gyermek Síiskola 51,86
Gy. II. 2002-2003 fiú
1 Hoque Isbat 2002 Snowline 38,69
2 Fazekas Dániel 2002 Vasas SC 39,54
3 Koszpek Marcell  2003 Rozmaring 40,08
4 Körtvélyessy László 2003 Vasas SC 42,12
5 Várday Dániel 2003 Körte SE 42,16
6 Régely Domonkos 2003 Vasas SC 42,69
7 Bánás Levente 2003 Körte SE 43,76
8 Zolnay Samu 2003 Körte SE 45,18
9 Killik László 2003 Budapest Gyermek Síiskola 46,75
S. II. 1998-1999 lány
1 Molnár Vanessa 1999 Budapest Gyermek Síiskola 1:55,02
Ifi 1993-1997 lány
1 Budai Zsófia 1996 Snowline 40,11
Ifi 1993-1997 fiú
1 Vály Balázs 1997 Snowline 37,28
2 Hegedűs Vilmos 1997 Budapest Gyermek Síiskola 38,83
Felnőtt 1979-1992 nő
1 Dr. Boros Andrea 1984 42,42
Felnőtt 1979-1992 férfi
1 Veres Gábor 1988 Budapest Gyermek Síiskola 41,18
Senior I. 1959-1978 nő
1 Dr. Kökény Margit 1959 Alpok-Adria 56,96
Senior I. 1959-1978 férfi
1 Bánás Péter 1967 Alpok-Adria 38,08
2 Major Attila 1977 Freeride 39,81
3 Mayer Róbert 1961 Körte SE 40,75
Senior II. 1949-1958 férfi
1 Sarkadi-Nagy György 1952 Budapest Gyermek Síiskola 39,64
2 Regius János 1951 Budapest Gyermek Síiskola 43,37
3 Ács Sándor 1957 43,86
4 Bálint Attila 1956 Alpok-Adria 1:36,61
Senior III. -1948 nő
1 Dr. Wahlstab Sigrid 1940 Budapest Gyermek Síiskola 48,56
Senior III. -1948 férfi
1 Bánás Artúr 1942 Alpok-Adria 41,33
2 Klencsár Gábor 1942 Alpok-Adria 52,47
3 Németh Sándor 1946 Alpok-Adria 53,65
Kapcsolódó címkék:
Kapcsolódó síterepek:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
KÖVESS MINKET!
facebook twitter youtube instagram
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 9 vendég és 0 regisztrált felhasználó látogatja.