Menü ≡

Alpesi Sí Magyar Bajnokság 2006

2006.03.14. | Szerző: sielok.hu
A Magyar Sí Szövetség és az ausztriai Steiermark tartomány már-már hagyományos együttműködésének köszönhetően, a korábbi évekhez hasonlóan ezúttal is Sankt Lambrecht adott otthont az alpesi sízők országos bajnokságának.
h i r d e t é s
Idén az időjárás is kegyes volt a résztvevőkhöz, hiszen tökéletes kompakt havon, többnyire ragyogó napsütésben, ideális körülmények között zajlottak a versenyek, ami azért az elmúlt években nem mindig volt így.

A közel egy hétig tartó rendezvénysorozat keretében a felnőttek mellett az ifjúsági, a serdülő és a gyermek korosztályok bajnokságai is megrendezésre kerültek. Az érdeklődők sportágtörténeti jelentőségű esemény tanúi is lehettek, hiszen idén először a hagyományos műlesiklás, óriás-műlesiklás versenyszámok mellett felnőtt kategóriában szuper óriás-műlesiklásban (Szuper G) is összemérték tudásukat a versenyzők.

A 2006. évi felnőtt Magyar Bajnokok: (balról-jobbra) Tuss Réka (óriás-műlesiklás, összetett), Ács Tamás (Óriás- műlesiklás), Botlik Andrea (szuper G), Hellner Szelina (műlesiklás), Palasics Péter (szuper G), Szabó Bence (műlesiklás, összetett)

A dobogósok:

Felnőtt Országos Bajnokság

Női 
Szuper G 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Botlik Andrea 
Tuss Réka
Hellner Szelina
Tuss Réka
Hellner Szelina
Botlik Andrea
Tuss Réka
Botlik Andrea
Varga Dorottya
Trenger Ágnes
Marosi Bea
Marosi Bea
 
Férfi 
Szuper G 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Palasics Péter
Ács Tamás
Szabó Bence
Szabó Bence
Ács Tamás
Barbai Áron
Barta Csaba
Marosi Attila
Kelen Ádám
Marosi Attila
Palasics Péter
Palasics Péter

Ifjúsági Országos Bajnokság

Lány 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Trenger Ágnes
Döme Zsófia
Hellner Szelina
Varga Dorottya
Hellner Szelina
Adámi Anna
Adámi Anna
Adámi Anna
Angeli Petra
Fiú 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Palasics Péter
Szabó Bence
Szabó Bence
Szabó Bence
Palasics Péter
Palasics Péter
Farkas Norbert
Szepesi Bertold
Farkas Norbert

Serdülő II. Országos Bajnokság

Lány 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Döme Zsófia
Döme Zsófia
Döme Zsófia
Trenger Judit
Trenger Judit
Trenger Judit
Prada Júlia
Pálos Vivien
Prada Júlia
Fiú 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Farkas Norbert
Farkas Norbert
Farkas Norbert
Bujtás Csaba
Bujtás Csaba
Bujtás Csaba
Pajor Dávid
Zelles Balázs
Zelles Balázs
  Serdülő I. Országos Bajnokság
Lány 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Csima Réka
Csima Réka
Csima Réka
Hellner Donáta
Hellner Donáta
Hellner Donáta
Hodován Judit
Döme Dóra
Bordás Flóra
Fiú 
Óriás-műlesiklás 
Műlesiklás 
Alpesi összetett 
Braidwood Tas
Kékesi Márton
Lóczi Máté
Varga Bence
Halmágyi Zoltán
Varga Bence 
Molnár Dániel
Lóczi Máté
Tóth Ádám

Gyerek II. Országos Bajnokság

Fiú 
Óriás-műlesiklás 
Kubinszky Áron
Kékesi Márton
Halmágyi Zoltán
Lány 
Óriás-műlesiklás 
Döme Dóra
Berecz Réka
Ráckövesi Kata

Gyerek I. Országos Bajnokság

Lány 
Óriás-műlesiklás 
Csima Laura
Formanek Liza
Dávidházy Dalma
Fiú
Óriás-műlesiklás 
Döme Tibor
Burján Lóránt 
Szöllős Barnabás
Szólj hozzá, legyél az első!
Kapcsolódó címkék:
Kapcsolódó síterepek:
Kapcsolódó országok:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »