Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bukfenc által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (546)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2009.02.11. 18:44
Szintén csatlakozom a Hálás köszönetet nyilvánítók sorához!! Kimerítően alapos ismeret átadás volt! Különösen köszönöm az apró "nüanszok" megosztását, ami segít nem elbaltázni a dolgot! A műsoron kívüli melegvaxolást nem is említve! Mindenki bánhatja, aki nem ért oda!!!
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2009.02.08. 10:21
Egyszerű a válasz!
A friss hó minden síelő után más kondíciót teremt a következő versenyzőnek! (összetolják a külső íveken)
Ezeknél a sebességeknél pedig egy ilyen kis kupac szerte széjjel csavarná a versenyző izületeit!
Szándékosan felkeményítik a pályák versenyíveit, hogy a pályaállapot csaknem azonos legyen mindenkinek!
Nem véletlenül szeretünk a reggeli szűz pályákon karcolni!!!!:)
h i r d e t é s
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2009.02.07. 19:33
A Fischer honlapján egy jó léckereső program működik. Saját paramétereidet beírva a kül. "típusok" all mountain, race, stb. lécek ajánlott hosszát megadja.
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2009.01.24. 13:09
Üdv!
A Tschibo boltban (Arena, MOM park) Nagyon baráti áron kapható talán + símaszk (cca1300Ft) ill. polár sapkának sálnak arcvédőnek 1-ben használható készség (ez cca 1500ft)! Jó vétel mind a kettő!
A poláros sisak alá is felvehető!
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2008.12.29. 18:00
Én korábban vettem élezőt, Toko-t, ami egyszere élezi a talp felől is a kantnit, de ilyet mostanában nem láttam! Nagy sportáruházakban sok élezőt lehet kapni. Wax vasaló is kapható egyes helyeken! (Ezeknek pontosabban szabályozható a hőfoka a viasznak megfelelő hőfokokra, mert a "sima" ruha vasalóval könnyen "megsüthető" a talpfelület!)
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.