Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

lakcsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2020.01.03. 06:48
Sziasztok! Sítúrázáshoz keresek partnert, partnereket. Bárhová, bármikor jeligére. 🙂 Csilla
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Obertauern
2013.02.12. 21:45
Kedves Sítársak!
Nemrég jöttem haza Obertauernből.Tökéletes pályarendszer.
A szállásunk már nem annyira. Mauterndorf, Szent Korona Panzió(Heiligen Krone).
Magyar üzemeltetésű panzió, magyar mentalitással.
A szobában hűvös volt(nem hideg, csak hűvös), nem lehetett melegebbet csinálni.
A félpanzió nagyon kevés volt.A reggelinél kerestük a meleg ételt (tojás rántotta, virsli..), mire a hölgy közölte, hogy a főnök csak heti 2x engedélyezi a meleget.Egyféle pékárú, egyféle sajt. A vacsora rettentően kis adag volt. Egy síelésből hazatérő férfiembernek (és nőnek) nem elég.Az apartmanrészben a hűtő ki volt ékelve, hogy ne lehessen használni.
A sok negatívum után szeretném hangsúlyozni, hogy nem önmagában a fent leírtakkal van a gondom!! Az ár-érték aránnyal!!
Viszonylag sokat utazom. Voltam már iskolai sítáborban(ez nagyjából az a színvonal).Tudomásul vettem, hogy annyi pénzért annyi szolgáltatás jár.De ha egy éjszaka 14.000 Ft-ba kerül akkor egy kicsit többet várok.
Mindezzel együtt egy remek társasággal nagyon jót síeltünk. :-)
Üdv. Jó csúszást!!
Lakcsi
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2011.01.13. 21:49
Kedves Sítársak!
Én szállással kapcsolatos tapasztalataimat szeretném megosztani.5 éjszakát voltunk iskolai sítábor keretében síelni Gerlitzenen. Szállásunk a tó partján fekvő Aichelberg jugendhotel-ben volt. Ez-mint neve is mutatja -ifjúsági szállás, tehát ne számítsunk nagy kényelemre. Az, hogy az emeletes ágyon nincs korlát, vagy annyira kicsi a két ágy között a hely, hogy nem lehet beülni rendesen mind-mind elnézhető.A 6 ágyas szobában mindezek mellett normális asztal és szék sem volt-igazából sehol nem lehetett rendesen leülni.De!!Hogy egy csoportok fogadására berendezkedett téli (!)szálláson nincs meleg víz számomra teljesen elfogadhatatlan.Se este, se reggel.Mikor ezt szóvá tettem az egyik-nem mellékesen magyar személyzetnek (magyar üzemeltetésű a hely)- közölte, hogy az a baj, hogy mindenki egyszerre akar fürdeni és kicsi a bojler...Tehát lejössz a hegyről egy egész napos sízés után, ki átfázva ki kiizzadva és nem tudsz lezuhanyozni!! Kicsi a bojler...egy ifjúsági szálláson...
Üdv mindenkinek. Jó sízést és jó szállást!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Visegrád
2010.01.31. 22:04
Kedves Sítársak!
Ma Visegrádon jártam 3 fiammal síelni. Az idő remek, hó sok.
A sípálya úgy hirdeti magát, mint"kezdők és családosok helye".
Én mást gondolok a mai nap után.A pályák és felvonók minősége szerintem nem teszi lehetővé a kezdők biztonságos síelését.A felvonók kifejezetten rosszak.A kötelesek... hát nem a legkényelmesebb megoldás.A tányéros nagyon meredek és néhol fel-felemel a pályáról. Nem most utaztam először ilyenen, de nehezen tudtam magam tartani.A kisfiammal ki is estünk belőle.Iszonyú küzdelem árán jutottunk fel a tetejére.Se a pályára kimenni nem nagyon van lehetőség, se visszasétálni a meredeksége miatt. És!Nagyon buckás, hepe-hupás a nyomvonal.Tudom, nem vagyok egyedül a véleményemmel.Több kritikát is hallottam fel és lemenet.Nem tudom lehetséges-e, de érdemes lett volna ilyen hóesés mellett leállítani egy kis időre a sízést és ratrakkal végiggereblyézni a pályát. Az árak korrektek, finom a pogácsa!
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Annaberg
2009.02.16. 17:56
Szia!Lehet,hogy tele volt,de mi egyáltalán nem érzékeltük.Csöndes és nyugodt a ház.Este a társalgó mindig üres volt.Októberben foglaltuk...
A pályák tényleg nincsenek tele és szerintem minden igényt kielégítenek.De mint említettem a 4 napos hóesés biztos számított.Ilyen jó hóban nem nagyon síeltünk még.
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Annaberg
2009.02.15. 09:28
Sziasztok! Tegnap jöttünk meg Annabergről. 4 napig szakadt a hó. Csodás porhavas pályákon síeltünk. Volt ahol sípcsontig ért ahó. A mitterbachi pálya is remek. A Gundi apartmant mindenkinek ajánlom. Óvodaszobányi gyerekjátszó van a földszinten. Családosoknak kiváló.
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.02.07. 10:32
Sziasztok!Annabergen keresek síoktatót febr.10-14-ig 5,7,8,10 éves gyerekek mellé.
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.08. 20:30
DÉ3000!Köszönöm!!
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.02. 17:52
Ramsauba keresek magyar oktatót jan.14.18 között.Segítsetek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.