Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

lakcsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2020.01.03. 06:48
Sziasztok! Sítúrázáshoz keresek partnert, partnereket. Bárhová, bármikor jeligére. 🙂 Csilla
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Obertauern
2013.02.12. 21:45
Kedves Sítársak!
Nemrég jöttem haza Obertauernből.Tökéletes pályarendszer.
A szállásunk már nem annyira. Mauterndorf, Szent Korona Panzió(Heiligen Krone).
Magyar üzemeltetésű panzió, magyar mentalitással.
A szobában hűvös volt(nem hideg, csak hűvös), nem lehetett melegebbet csinálni.
A félpanzió nagyon kevés volt.A reggelinél kerestük a meleg ételt (tojás rántotta, virsli..), mire a hölgy közölte, hogy a főnök csak heti 2x engedélyezi a meleget.Egyféle pékárú, egyféle sajt. A vacsora rettentően kis adag volt. Egy síelésből hazatérő férfiembernek (és nőnek) nem elég.Az apartmanrészben a hűtő ki volt ékelve, hogy ne lehessen használni.
A sok negatívum után szeretném hangsúlyozni, hogy nem önmagában a fent leírtakkal van a gondom!! Az ár-érték aránnyal!!
Viszonylag sokat utazom. Voltam már iskolai sítáborban(ez nagyjából az a színvonal).Tudomásul vettem, hogy annyi pénzért annyi szolgáltatás jár.De ha egy éjszaka 14.000 Ft-ba kerül akkor egy kicsit többet várok.
Mindezzel együtt egy remek társasággal nagyon jót síeltünk. :-)
Üdv. Jó csúszást!!
Lakcsi
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2011.01.13. 21:49
Kedves Sítársak!
Én szállással kapcsolatos tapasztalataimat szeretném megosztani.5 éjszakát voltunk iskolai sítábor keretében síelni Gerlitzenen. Szállásunk a tó partján fekvő Aichelberg jugendhotel-ben volt. Ez-mint neve is mutatja -ifjúsági szállás, tehát ne számítsunk nagy kényelemre. Az, hogy az emeletes ágyon nincs korlát, vagy annyira kicsi a két ágy között a hely, hogy nem lehet beülni rendesen mind-mind elnézhető.A 6 ágyas szobában mindezek mellett normális asztal és szék sem volt-igazából sehol nem lehetett rendesen leülni.De!!Hogy egy csoportok fogadására berendezkedett téli (!)szálláson nincs meleg víz számomra teljesen elfogadhatatlan.Se este, se reggel.Mikor ezt szóvá tettem az egyik-nem mellékesen magyar személyzetnek (magyar üzemeltetésű a hely)- közölte, hogy az a baj, hogy mindenki egyszerre akar fürdeni és kicsi a bojler...Tehát lejössz a hegyről egy egész napos sízés után, ki átfázva ki kiizzadva és nem tudsz lezuhanyozni!! Kicsi a bojler...egy ifjúsági szálláson...
Üdv mindenkinek. Jó sízést és jó szállást!
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Visegrád
2010.01.31. 22:04
Kedves Sítársak!
Ma Visegrádon jártam 3 fiammal síelni. Az idő remek, hó sok.
A sípálya úgy hirdeti magát, mint"kezdők és családosok helye".
Én mást gondolok a mai nap után.A pályák és felvonók minősége szerintem nem teszi lehetővé a kezdők biztonságos síelését.A felvonók kifejezetten rosszak.A kötelesek... hát nem a legkényelmesebb megoldás.A tányéros nagyon meredek és néhol fel-felemel a pályáról. Nem most utaztam először ilyenen, de nehezen tudtam magam tartani.A kisfiammal ki is estünk belőle.Iszonyú küzdelem árán jutottunk fel a tetejére.Se a pályára kimenni nem nagyon van lehetőség, se visszasétálni a meredeksége miatt. És!Nagyon buckás, hepe-hupás a nyomvonal.Tudom, nem vagyok egyedül a véleményemmel.Több kritikát is hallottam fel és lemenet.Nem tudom lehetséges-e, de érdemes lett volna ilyen hóesés mellett leállítani egy kis időre a sízést és ratrakkal végiggereblyézni a pályát. Az árak korrektek, finom a pogácsa!
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Annaberg
2009.02.16. 17:56
Szia!Lehet,hogy tele volt,de mi egyáltalán nem érzékeltük.Csöndes és nyugodt a ház.Este a társalgó mindig üres volt.Októberben foglaltuk...
A pályák tényleg nincsenek tele és szerintem minden igényt kielégítenek.De mint említettem a 4 napos hóesés biztos számított.Ilyen jó hóban nem nagyon síeltünk még.
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Annaberg
2009.02.15. 09:28
Sziasztok! Tegnap jöttünk meg Annabergről. 4 napig szakadt a hó. Csodás porhavas pályákon síeltünk. Volt ahol sípcsontig ért ahó. A mitterbachi pálya is remek. A Gundi apartmant mindenkinek ajánlom. Óvodaszobányi gyerekjátszó van a földszinten. Családosoknak kiváló.
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.02.07. 10:32
Sziasztok!Annabergen keresek síoktatót febr.10-14-ig 5,7,8,10 éves gyerekek mellé.
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.08. 20:30
DÉ3000!Köszönöm!!
lakcsi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.02. 17:52
Ramsauba keresek magyar oktatót jan.14.18 között.Segítsetek!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.