Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

jm09as által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
jm09as
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.03.19. 14:08
Szia Csongorkato!

A múlt héten voltam Les Orres-ban. A WiFi engem is érdekelt nagyon, ezért utána érdeklődtem. Azt mondták hogy a településen két WiFi antenna működik. Ahogy megpróbálod elérni a net-et, beadja a saját oldalát a rendszerük (angol nyelven is) ahol tudsz regisztrálni ingyenesen. Emailok és egyéb rövidebb szörfözésekre kiváló. Az hogy a te általad megnevezett apartmanba elérhető azt sajnos nem tudom megmondani.
Jó síelést!
jm09as
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.02.11. 21:06
Sziasztok !

Snowrox! Izgatottan várom a beszámolódat. Főleg a szállással kapcsolatos infók érdekelnének, mert én is ott fogok megszállni. Ha esetleg vannak fotóid azokat is szívesen várom!!
Remélem sikerült kipihenned magad :)

Hali
jm09as
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.28. 09:51
Hali !

Fázos, köszönöm a beszámolót! Sajna már feljebb nem tudok szállást foglalni mert már lefoglaltam az előleggel. márc. 7 - 14 ig. azért remélem lessz hó lent is. De ha tudsz egy jó utazási irodát aki a központba tud olyan 22.000 és 26.000 ft közötti áron szállást adni, akkor azt léci oszd meg velem. Még egyszer köszi a segítséget!

snowrox neked sok havat és napsütést kívánok a síelésed alatt. Természetesen várom a beszámolódat.
kösz mindent !
jm09as
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.27. 13:58
Sziasztok

Miután végigolvastam a fórumot és nem találtam leírást a Les Orres, Champ Lacas részéről, érdeklődnék, hogy volt-e valaki közületek a Les Chalets du Logis d’Orres apartmanok egyikében? Intersínél lehet megrendelni a szállást. Az érdekelne menyire vannak a pályáktól a szállások, illetve található-e bolt ezen a központtól távolabb fekvő részen? Valamit van ingyenes síbusz a településen?

Válaszotokat előre is köszi !!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.