Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Malena31 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (14)Időben csökkenő Időben csökkenő
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.11.13. 07:59
Kedves fórumozók:)
Légyszíves segítsetek!! volt vki mostanában kint a Kreischbergen?
Egy-két hete feltettem egy kérdést a clubhotellel kapcsolatosan de sajnos senki nem válaszolt. A hotel azóta sem küld visszaigzolást a foglalásokról, sem a számlát, többszöri megkeresésem ellenére sem.
Már ott tartok hogy kocsiba ülök és kiugrok megnézni hogy mi a helyzet...még szeptemberben foglaltam helyet szilveszterre, idén mondjuk máshová szerettem volna, de természetesen már minden normális hely foglalt volt....Muraut is szeretem félre ne értsen senki, csak tavaly is ott voltunk, meg tavalyelőtt is, idén kicsit változtatni szerettünk volna, de nem jött össze. Nagyon csalódott lennék ha ez sem sikerülne, annak ellenére hogy időben foglaltam szállást. Szóval kérlek benneteket, ha valaki tud némi ifnoval szolgálni ossza meg velem. Üdv Malena31
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.10.28. 11:05
Sziasztok,
nem tudjátok véletlenül, hogy a Clubhotellel minden rendben van a Kreischbergen??
Van oda egy foglalásom, szilveszterre, még szeptemberben intéztem, azóta is hiába e-mailezek, hogy fizetni szeretnék előleget, csak nyugtatgatnak, de sem visszaigazolást nem kapok, sem számlát. Évek óta járunk oda, de ilyen nem történt még. Furcsállom....de remélem hogy minden rendben van. Előre is köszi
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.11. 09:44
Kedves feriii,
Síkölcsönző a kabinos felvonó alsó állomásánál az Intersportban van. A pénztárnál megváltott bérlet vagy akár napijegy az összes felvonóra érvényes, tehát a csákányosra is. Minden felvonó előtt van egy kapu, ahol lehúzod a bérleted és már mehetsz is. A síverseny nem tudom hol lesz rendezve, de gondolom a Kreischberg hivatalos honlapján felvan tüntetve.
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.12.31. 09:21
Sziasztok
Murau-ból jelentkezem:) Hatalmas tömeg van, rengeteg ember, a kabinos völgyállomásánál elég sokat kell várni mire feljut az ember, a csákányosnál lévő sor gyorsan halad. A hátsó pályák (Rosenkrantz) jobbak, mert ott kevesebben vannak, a lenti (kabinos alatti) kék pálya elég zsúfolt.
De igazából bánja kánya, nekem mindegy kivárom a sort:) A pályák szuperek, az idő jó, hideg ugyan de gyönyörűen süt a nap és a hó is nagyon jó.

Kívánok mindenkinek jó síelést. üdv malena31
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.12.15. 10:17
Sziasztok,
Mi csütörtökön jöttünk haza, szuper volt, csak rövid:) Úgyhogy két ünnep között újra felpakolunk és megyünk. Egy nap ragyogó napsütésben síeltünk, bár elég hideg volt pl. a beülős liften, majd lefagyott az arcom. Volt felhős idő is, az utolsó nap viszont már leszálltak a felhők és a kabinos alatti kék pályán már voltak ködös részek...ott már kicsit nehezebb volt, meg a hó is szállingózott. Összességében azt mondhatom hogy sikerült jó időt kifogni. Ahogy most elnézem a webkamerán, most is esik....ez már biztos megmarad Szilveszterig:) Alig várom hogy megint ott legyünk.
Az új pályát a párom kipróbálta én még nem mertem bevállalni, az itt olvasott beszámolók alapján. Ő nagyon élvezte, bár ugyanahzokat mesélte amit ti is.:) Kívánok mindenkinek Szép Karácsonyt és Jó Síelést. Üdv Malena31
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.12.06. 12:32
Sziasztok,
Érdeklődnék az időjárásról....a webkamerán szépeket láttam:) A honlapon röpködnek a mínuszok.
Mi holnap érkezünk, kíváncsi lennék milyen most az idő és hogy ti mire számítotok, hogy holnap milyen idő lesz?
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.30. 14:08
Szuper........alig várom hogy ott legyünk!!! már csak egy hét......:)
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.24. 14:23
Köszönöm a gyors választ és a segítséget:) üdv Malena31.
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.24. 14:01
Sziasztok,

HOvá tűnt a GALÉRIA??? Azon belül is a webcamera??? Ugyan meg tudom nézni máshol is, de olyan kényelmes volt....
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.22. 10:28
Igen!!! Végre havazik.....és még a völgyben is....ez szuper:)
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.17. 17:51
Én úgy tudtam kötelező a sisak Ausztriában....a gyerekünk a kezdetektől hordja, a férjem is idén már vesz magának. Magamnak még nem gondoltam rá....mivel nem vagyok a pálya ördöge...bár elgondolkodtató, egy ütközésnél....
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.17. 17:47
Csak essen:) Mi dec. 7-én megyünk, már alig várom...minden nap nézem a webcamerát, hogy mi a helyzet:)
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.13. 08:11
HAVAZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Malena31
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2008.11.02. 08:26
Sziasztok,
December 7-től megyünk a Kreischbergre, és azt szeretném megkérdezni hogy akkortájt már minden pálya nyitva van? (már ha ugye van hó, és ebben nagyon reménykedem)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.