Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gumitomi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2011.03.06. 15:27
Hello Sifi, Áron, Zsolti, és többiek! Több apróság is kellene a kollekciómhoz:
egy-egy darab hótányér tel.botra (az egyik menetes,a másik bajonettzáras,átmérő 90-es),hátha esett le nektek is ilyen már párszor...
hagyományos szökevénypánt Silvretta 404-es kötéshez 2 pár,
fóka 177-es ill. 178-as carving túrasíre 1-1 db,
Silvretta Carbontube kötéshez sífék,
Silvretta Pure, vagy 500-as, (mindegy csak carbon legyen)kötés új vagy alig használt 1 db...

Ha tudtok valami infót a fentiekről,elértek még a gumitomi.hu-n is esetleg...

köszönettel gumitomi
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2010.12.19. 08:25
Na kedves sporttársak, asz'szem eljött a mi napunk....aki csak teheti pattanjon lécre és irány a hegy!!!
-12 fok, szikrázó napsütés, szélcsend, mi kell még?! Jó túrázást, csúszkálást mindenkinek!!! Mi tolunk egy Királyrét - Magastax - Nagyhideghegyet a piroson,a szokásos útvonalunkat,amit ha ilyen marad a hó és az idő, többször megismétlünk a napokban, akinek van kedve csatlakozhat hozzánk! Ha valaki ki szeretné próbálni a túrasízést, de nincs felszerelése, ebben is tudok segíteni...
üdv--
gumitomi
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2010.12.11. 18:34
Hello Sifi!
Sajnos holnap nem tudok a Börzsönybe menni, mert másfelé van dolgom, de hétfőn vagy kedden tervezem,hogy feltologatjuk a lécet Királyrétről (Ákos bá'tól)Hideghegyre...ha holnap lejöttetek, este küldesz egy helyzetjelentést, milyenek a hóviszonyok? S ha már felkocsizunk odáig, elugranék a cuccért is, ha megírod hová és mikor menjünk érte... jó csúszkálást
üdv--
gumitomi
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2010.12.02. 22:40
--két napja nem volt időm "túrasízni",még virtuálisan sem...be vagyok havazva minden értelemben,aminek örülök is meg nem is...viszont mivel ma nem jöttél,mikor tudom megnézni az árut? nekem,ahogy írtam jó a szombat,de ráér a jövő héten is a dolog...egyébként meg irigyellek benneteket a börzsönyi túra miatt,már viszket a (sí)talpam nekem is nagyon...üdv
gumitomi
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2010.11.30. 14:42
--hello sifi! pár napja jártam a jamesnél vácott, s beszélgettünk a környéken élő megszállott túrasízőkről, s rólad is hallottam, sőt a wetzl peti meg is adta a telefonszámodat...ami az időközben tönkrement telefonomból elszállt sajnos...
megnézném a két fókát, de nem tudok szombat délnél elöbb kiszakadni a műhelyből a téligumi szezon miatt...ha esetleg jársz erre pest felé menet (dunakeszi,kertész u.10.)a héten- s megtennéd, hogy elhozod,-megnézném...vagy én szombat délután megyek vácra, ott találkozhatnánk pl. a barangoló teaházban a vörös házban? ha van telós botod az is érdekel,s persze a két kötés is,ha látsz valahol...üdv
gumitomi
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2010.11.28. 00:11
--keresek 2 db új vagy jó állapotú használt túrasí kötést, Silvretta Pure típusokat, 1 db 170-es, és 1 db 178-as fókát, szintén újat vagy alig használtat--
gumitomi
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2010.02.20. 09:51
mgy-nek üzenem,hogy van százötvenes lécem,kölcsön is szoktam adni,de keddre vissza kéne hozni (pestről ugyis dkeszin kereszutül mész a börzsönybe),hívj ha érdekel 309513617--jó havat, üdv
gumitomi
gumitomi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2010.02.20. 09:24
Sziasztok! Barátaimmal 24.-én indulunk a Madarasi Hargitára túrasízni (öt nap), ketten lemondták az utat, akit érdekel a dolog, küldöm a részleteket, a Börzsöny sajnos nem a legjobb-nem a hó,hanem az eső miatt,-én csütörtökön voltam utoljára,felejthető...
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.