Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Adamecz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (37)Időben csökkenő Időben csökkenő
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2013.02.26. 19:57
A hétvégére felszabadult a vendégház, ezért kedvezményes áron kiadó. 06703395000, https://www.skiskalka.hu
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2012.12.23. 20:27
A 2011/2012-es szezonban már egy bérlettel (is) működött. Az idén is így lesz. DE ellentétben más pályákkal, itt nem kell megvenni 100km pályára a bérletet, amely főképp kezdők esetén felesleges pénz kidobás. Aki akar tud válogatni a felvonók közül és pl csak a gyengébbekre vesz bérletet. Akár 10 csúszásra is amely kezdőknek bőven elég. Így is lehet takarékoskodni.
Nekem is vannak barátaim, akik örülnek és számolgatnak, hogy mennyivel jobban megéri más országokban ahol 400 km-es pályák vannak egy bérlettel, aztán meg amikor kimegyünk csak kettőn síelnek egész nap.
Előzmény: (Kiscsati 145622)
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Donovaly
2012.02.28. 18:57
Szombaton voltunk Donovalin, de csalódásomnak kell hangot adnom. Előre bocsátom, hogy csak a FunPark-ban voltunk.

Talán túl nagy várakozással mentünk ki, mivel a weboldal tökéletes mindenre kiterjedő, magyar nyelven is, stb. A fórumban is pattyski néven folyamatos jelenlét van ezen az oldalon.
A weboldalon egy érdekességre leltem, amit szerettem volna megnézni, kipróbáltatni a gyerekkel. Idézet a weboldalról:

"A PATTY Sí Suli rendelkezik úgynevezett "carousel"-el, ami nem más mint egy sí oktatási segédeszköz. Tulajdonképpen négy, egymással 90° szöget bezáró kar van egy hengeren, amely mindkét irányban forog.

Ezen eszköz segítségével nagyon egyszerű megtanulni kanyarodni mindkét irányba, ami alapvető a síelésnél, és még inkább snowboardozásnál."

Így hát nekivágtunk, hogy megnézzük 5 éves leányunknak miképp megy a snowboard és kipróbáljuk ezt a szerkezetet.

Meglepő módon a pénztáros hölgy nem hogy magyarul, de angolul sem tudott, német szavakkal próbálkozott, de ki kellett sűrűn egészítenie szlovákkal. Ami persze nem baj, mivel Szlovákiában voltunk, de hát az ember nem ezt várja, mikor a weboldalon itt a fórumon, stb teljes kiszolgálás van magyarul.
Azért elmagyaráztuk hogy a kisgyermek szeretne párat csúszni snowboarddal a nagymama és mi a szülei pedig megnézni őt.
Ehhez mindenkinek jegyet kellett venni 4X8 Eur-ért.
Majd bementünk ahonan egy angolul beszélő rádiós hölgy kiküldött bennünket, hogy snowboarddal nem lehet bejönni. Elmondtuk, hogy épp most vettünk 4 db jegyet, hogy megnézhessük leányunkat és jeleztük a pénztárosnak, hogy snowboardozni fog a gyermek. Erre a válasz az volt, hogy a pénztáros csak pénztáros, neki nincs köze a pályához. Hát ezen azért meglepődtem. Azt mondta vigyem vissza a jegyeket. Majd elmondtam, hogy direkt azért utaztunk ide, hogy kipróbáljuk a hirdetett szerkezetet, amelyet látunk is. Erre azt a választ kaptuk, hogy csak síelők használhatják. Mikor elmondtam, hogy kifejezetten a snowboardozáshoz is ajánlják a weben, az volt a válasz, hogy az csak a weboldal, nem kell azzal foglalkozni.

Így hát eljöttünk.
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Donovaly
2012.02.23. 10:25
10EUR egy hétre vagy 10 napra az összes autó- útra, pályára
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2012.01.01. 17:05
Sok és jó a hó minősége, mindkét síterepen (Krahule, Skalka).
Mindegy mikortól jönnének, a csütörtök helyett lehet a hétfő is. De a lényeg, hogy két éjszakát kell fizetni. Ez az Önök esetében 2X80=160EUR (a 12 év feletti lányok esetén +10EUR), mely minden kötelező díjat tartalmaz. Snowboard a pályákon kölcsönözhető, de én az oktatást most egyenlőre nem tudom ígérni, mert valószínűleg nem leszek ott. De ez még változhat.
A házban szobák vannak, két konyha, egy nappali. Képek és plussz információk a weboldalunkon. https://www.skiskalka.hu
Kérem az email címemre írjon, mert nem mindig nézem ezt a fórumot: skiskalka@skiskalka.hu

Üdv
Előzmény: (rebka 128770)
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2011.12.29. 17:41
A január 06-ai hétvégére felszabadult a ház. Csütörtök reggeltől vasárnap estig csak kettő éjszakát számolunk fel.

Üdv
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2011.12.27. 17:04
Máshol is vannak hütték a pályákon, ráadásul jobbak is mint a lesiklópályák tetején. Ha mész a többiek után, a kijelölt pályán, megtalálod. Vagy kérdezni, kérdezni...(Hostinec, Krahule, stb)

Üdv: skiskalka véndégház
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2011.12.27. 17:00
Végre Skalkán is beindult az élet. A sifutó pályák is tökéletesek.
Végre az összes felvonót lehet egy bérlettel használni.

Üdv:https://www.skiskalka.hu
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2011.10.10. 19:32
Treer Albert,

Lehet kicsit megkésve, de most vettem észre.
Eszterék nálunk voltak, és már erre a szezonra is foglaltak.

https://www.skiskalka.hu
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2010.01.15. 10:04
január 30-án Körmöcbányán a főtéren sí és snowboard verseny lesz.

info: https://www.bigairvmeste.sk
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
2009.12.28. 19:55
Okoskodó.

Én veszprémi vagyok, vettem 1700 m2 méter földet, házat Szlovákiában. Mondhatni már Magyar kézben van ez a föld. Mi lenne ha a hülyeség helyett és a rengeteg pénzből területeket vennétek és akkor nem a Szlovákok hoznak létre Magyarországon szlovák önkormányzatokat (Mosonmagyaróvár környéke) , hanem a Magyarok Szlovákiában. Mi többen vagyunk, nem? Amúgy meg a Szlovák gazdaságot nem a síelők viszik hanem az autógyárak. Ezért ilyen alapon akkor ne vegyél Peugeot-ot Hiundai-t, stb. Ne vegyél Nokia telefont se mert azt Szlovákok gyártják és ott fizetik az adót. Sőt SONY TV-t se. Még sorolhatnám.

Nekem viszont lassan el kell adnom házamat mert nem jönnek vendégek. És akkor ismét Szlovák kézben lesz.

Akkor mit akartok, mit tegyek?
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2009.12.28. 19:42
Telefonon nem tudsz, de biztosan kapsz cipőt. De baj esetén ott van Krahule is 8 km-re.

https://www.skiskalka.hu
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
2009.11.01. 20:53
Hát Körmöcbányán (Kremnica) velem simán beszélnek magyarul az étteremben. Ha nálunk szállsz meg (skiskalka) minden felirat magyar nyelvű, nézheted az RTL-t és a TV2-t a többi magyar adóval egyetemben. A sípálya tulajdonosa (skalka) sajnos nem beszél magyarul, de angolul bármikor beszélhetsz vele.
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2009.11.01. 20:45
Még elfelejtettem, A balos kanyarban azért nincs háló, mert sokan onnan mennek át az új pályára. Ráadásul lehet egy jót ugratni.
Én még sohasem lettem koszos a tányértól.
A büfé tényleg gyenge, viszont 100 forintért ihatsz forralt bort és ehetsz hot-dog-ot.
A parkoló hétközben ingyenes, hétvégén 35 cent.
Ami biztos, Szlovákiában gyengébbek a szolgáltatások színvonala, viszont az árak töredéke a nyugatiaknak. Pedig ugyanolyan METRO-s virsliből is készítik :)
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2009.11.01. 20:33
Szerintem pedig kifejezetten jó, hogy többféle bérletet lehet venni. Persze vehetsz az összesre is és az sem drágább mint máshol. De amikor tanulókkal vagy a pályán, igen sokat ér ha 50 centért vásárolhatsz egy felvonózást. A múltkor épp figyeltem Ausztriában, hogy megvetették a tanulókkal is a bérletet a 800 kilométernyi pályára. Hát mosolyogtam, mert még gépkocsival 140km/órás sebességgel sem szeretek annyit haladni. Aki kezdő, családdal megy, véleményem szerint annak kifejezetten kedvező ez a helyzet. Ne feletsd el, hogy napi két-három felvonózás is elég egy kezdőnek. Kíváncsi vagyok arra aki kihasználja a 800 km-es pályákat. Én is sokat járok a családommal, de a gyerekek a megszokott pályákról nem nagyon szeretnek elmenni. Ezért jobban szeretném, ha egy pályára is lehetne bérletet kapni akár, Ausztriában akár máshol. Az új pályáról, felvonóról nem is írsz. Miért?
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2009.03.26. 08:39
Kitűnő lehetőségek Skalkán. Nyitva péntek-szombat-vasárnap.
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2009.02.24. 18:57
Jó minőségű, széles aszfaltozott út. De mivel folyamatosan esik a hó, jeges, havas. Négykerék hajtású autónak nem gond. Első kerekes is felmegy, ha nem áll meg előtte senki. Persze itt már a vezető is számít. Hó lánc ajánlott. Ha ott laktok majd, a városban fel kell tenni, aztán haza felé majd levenni. Addig pedig el van a kocsin.
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
2009.02.22. 09:24
Akkor már nézzük meg djpeti ip címét, hátha Söldeni :)
Adamecz
37 élménybeszámolót írt
37
16 éve tag
Topik: Skalka
2009.02.02. 17:45
A Hotel Limba egy diák szálló. Helyi középiskolás csoportoknak. Azzal az ár és minőség színvonallal. A pályák egy tulajdonban vannak, egy bérletet is lehet venni ami mindenre jó 16 EUR-ért. Azért van több ár, hogy a tanulóknak ne kelljen a minden pályára érvényes bérletet megvenniük. A másik oldalon lévő új pályára valóban egy másik bérlet kell. Aznap elment az egyik fázis és azért nem ment a trepni, de szerintem nagy problémát nem okozott. Legalábbis az ötéves tanulóimnak. Sajnos most üzemelték be, hibák előfordultak. Az új pályára heti 25 EUR-ért lehet felnőtt bérletet venni a WWW.SKISKALKA.EU vendégei számára, mely szállás napi 20 EUR.
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.