Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Lin által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lin
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
Topik: Donovaly
2019.12.31. 11:47
Mi tegnap voltunk kint, így friss az élmény. Tegnap még csak a 4-es és a 8-as pályák üzemeltek, úgy látom, ma már megy a 6-os is. Ez valamit nyilván javít a helyzeten. A pályák minősége a körülményekhez képest elfogadható, mi találtunk jégfoltokat és sajnos köves, földes részek is előbukkantak. A gondot a tömeg jelenti. Az ülős felvonónál 10-15 perc várakozás/menet, de az igazi horror a 8-as pályát kiszolgáló két kis tárcsás, ahol simán 20-30 perc a várakozás (ha ezt nem akarja valaki kivárni, akkor a nap végén levezetésként túrázni kell a parkolóig - ez két gyerkőccel nem olyan egyszerű). Szóval így teljesen kezdőknek én most nem ajánlanám a helyet... Ráadásul, a részleges működés ellenére teljes áron számolják a belépőt... Összességében jól éreztük magunkat, főleg, hogy nem a negatívumokon bosszankodtunk :), de nem készülünk a közeljövőben visszatérni ide.
Lin
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2019.01.09. 09:33
Közben beszéltem az okmányirodával, ahol elmondták, hogy mivel már lejárt az igazolvány, kap egy ideiglenest, amit állítólag Románián kívül mindenhol elfogadnak :)
Lin
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2019.01.09. 08:47
Köszi. Legfeljebb próbálkozunk több helyen :) De visszapörgetve az emlékeket, szerintem az elmúlt 10 évben talán 1x kellett bemutatni az okmányokat.
Előzmény: (Stani 203254)
Lin
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2019.01.09. 06:38
Sziasztok. Mostanában el szokták kérni az iratokat a határon? Nagyobb vagy kisebb átkelőnél van arra nagyobb esély, hogy ne kérjék? Szombaton indulunk, és a kisebb gyerkőc szigje ma lejár... pótolni már sajna nem tudjuk, szóval marad a remény, hogy nem kérik el az iratokat...

Köszi előre is!

L.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.