Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

RozsaLa által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.18. 13:24
Teljesen korrekt módon átrakták a kötést. Már csak hó kell, meg egy pár szabad nap.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.16. 21:25
Sokkk lúd meggyőzött.:-()
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.16. 19:20
Powee!
Immár második alkalommal késztetsz arra, hogy azonosuljak véleményeddel.
Üdv:
RozsaLa
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.16. 17:54
Úgy érzem a topik kimerült. Én legalább is visszanyertem szokott, mások által is elismert, (és megcsodált) férfias higgadságomat. Szóval, lehet hogy Agent az illetékes, ezért őt kérem, hogy ha tudja törölje a témát, ne lopjuk az én problémám kényszerű átérzésével mások idejét. Kösz.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.16. 17:44
Kösz Lackó, így fogok tenni. Végül is nem volt ez olyan igazi Fórum téma, de jó volt megbeszélni másokkal. Nem kis feladat egy öt fős család (abból három még folyamatosan növekszik) sífelszerelését alkalmassá és naprakésszé tenni szezon előtt. Bár én a felkészülési időszakot is legalább annyira élvezem mint a síidényt. Jó, ez így túlzás. Szóval jó hogy még időben kipróbáltam és nem a helyszínen szembesűltem a problémával.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.16. 12:44
Köszönöm az eddigi tanácsokat, javaslatokat. Lassan körvonalazódik bennem a megoldás, bár a szervizesek nem vágták hanyatt magukat az ötletemtől, igaz el sem vetették azt. Szóval azt gondoltam, hogy a kötés alá platnit szereltetek, aminek a felfogatásához a régi furatokat lehetne használni. A tényleges kivitelezést akadályozza, hogy a mai napon Debrecenben még nem találtam Marker kötés alá való platnit. Ha holnapig nem találok, marad a kötés átszerelés. Azt mondta mindenki, hogy nem gyengül meg tőle számottevően a léc.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.16. 07:34
A kötést nem lehet úgy átszerelni, hogy ne gyengüljön meg a léc?
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.15. 20:03
Ez azért nem semmi. Én arra sem igen emlékeztem volna, hogy milyen színű a léc. Ez, ezek szerint egy kicsit régebbi, mint gondoltam, mert hosszában, a végén, álló betűvel van felírva a neve és típusa, előtte fehér téglalapban a paraméterei.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.15. 18:58
Használtan került hozzánk, az állapota egyébként jó. Én úgy tudom, hogy ez a tipus 2002-óta van forgalomban.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.15. 17:52
A tanácsotokat kérném! A lábam egy év alatt (elég érdekes 44 évesen) több mint egy számot nőtt. Az eddigi lécem egy Atomic Megacarv X 4.22 Marker kötését a cipő méret váltással kinőttem. A maxra állítva sem fér bele a cipő. A családban van még egy hasonló hosszúságú (170) Salomon Equipe 8 3V léc aminek a kötésébe beférnék. Szóval a kérdés: 1.,Cserélhetek-e lécet, elbír-e a Salomon?
2.,Szereltessem át a kötést fél centi miatt?
3.,Felejtsem el mind a két lécet és keressek a cipőhöz és hozzám illőt?
Releváns paramétereim: 100kg+, kezdő/haladó, 185cm. Jelenleg tanácstalan és bizonytalan vagyok, ami nem szokásom.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.09. 19:51
Sajnos már egyik sem, viszont az aránylag kezdő (kétszer siklott) 14 éves kb.55kg fiamnak kerestem volna (keresnék)lécet. A pénz csak az ár, érték, praktikusság háromszög viszonyban érdekes igazán. Nem tudom őt mennyire fogja ez a sport megfogni, most épp azon vagyok, hogy alföldi gyerekként találjon benne tartósan fantáziát. Idén is talán három-négy napot tudja majd használni. Lehet, hogy a bérlés gazdaságosabb lenne, de a saját (szintén nem túl nagy) tapasztalatom az, hogy az emberfia azt az időszakot is élvezi, mig a saját felszerelését "tökéletesíti" és készíti fel a szezonra. Minden esetre kösz a választ én is tartottam a híg létől.
RozsaLa
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2007.01.09. 17:23
Láttatok már ilyen lécet közelről? Vagy ismertek olyan embert aki látott ilyet? A HERVIS-ben lehet venni. Felejtsem el?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.