Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gabor0511 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gabor0511
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2010.01.07. 11:18
Sziasztok!

Barátaimmal februárban először látogatjuk meg Gerlitzen síterepét, és egy kis segítséget szeretnék kérni azoktól, akik jobban ismerik ezt a helyet.
A Feierndorf Ossiach Hotelben foglaltunk szállást, és minden reggel autóval fogjuk megközelíteni a síterepet. Mivel 10en leszünk, ezért nem látok esélyt arra, hogy minden reggel 8ra az annenheimi kabinoshoz érjünk. Írták korábban a fórumon, hogy később viszont hosszas várakozás és parkolóhely keresés várna itt ránk.
Alternatívát jelenthet-e a pálya megközelítését tekintve a P7es parkoló? A sítérkép alapján egy szerpentin vezet fel hozzá Bodensdorftól. Mennyire autózható ez az út, illetve mennyire telített a 7-es parkoló??
Amennyiben ez az útvonal nem alkalmas, akkor milyen megközelítést tudnátok még ajánlani?
A válaszokat előre is köszönöm.
Gábor
Gabor0511
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
Topik: Obertauern
2009.09.29. 13:27
Sziasztok!

Idén télen szeretnénk a barátaimmal (10-12 fő) 4-5 napot Obertauernben eltölteni. Tudnátok olyan olcsó szállást javasolni a környéken (Tweg, Untertauern, Mariapfarr), ahol még találhatok szabad helyeket februárra. Minden megoldás érdekel: panzió, magánház, apartman egyaránt!
A fórumot és a kapcsolódó oldalakat nagyjából végigolvastam, de egyelőre nem jártam sikerrel.
Előre is köszönöm a segítséget.

Gábor
Gabor0511
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.12.07. 15:29
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Február elején szeretnénk a barátaimmal 3-4 napot eltölteni Gerlitzenen. Valami pályaközeli, olcsó szállást keresünk, ahol nem csak 5-6 napra lehet foglalni ebben az időszakban.
Ha valaki ismer ilyen szállást, légyszi segítsen!

Előre is köszönöm.

Gábor
Gabor0511
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
Topik: Koralpe
2008.01.14. 11:46
Sziasztok!

Köszönöm szépen Babosdorkának és Utazónak a gyors és kimerítő választ. Örömmel hallom, hogy a szállás és az étkezés is kíváló, a wellness és szauna hiányát meg vhogy túléljük :)
A síbérletet már itthon megvettem kedvezményesen, úgyhogy azzal már nem kell kint foglalkoznom, de köszönöm a tanácsot.

Jó csúszást mindenkinek!

Gábor
Gabor0511
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
Topik: Koralpe
2008.01.13. 10:46
Sziasztok!

Én egy kisebb társasággal január 22től 27ig megyek Koralpéra sielni, és a szállásunk a Pinguin Hotelben lesz. Ha minden igaz, akkor tavaly decemberben nyitott csak ez a szálloda, szóval nincs róla túl sok információm.
Ha vki szállt már meg ott, akkor legyen szives irjon egy kis beszámolót a szállásról/étkezésről/stb!

Előre is köszönöm az infókat.

Üdv.
Gábor
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.