Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

wiseguy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
wiseguy
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2005.02.18. 02:01
mikor először voltunk lachtalba, mi is az agent által említett oberzeiringi szálláson voltunk. sztori: étteremben vacsora, fasírt b.pürével. legalábbis szerintünk eredetileg az akart lenni. szomszédék, 2 család, papa-mama/3 gyerek. "Matyika mér nem eszel? Mér mi ez? Püré! Akkor mér nem finom?" :-)). 1ébként a magyarok által üzemeltetett szállásokon eddig csak azt tapasztaltam, hogy kajáláskor jól nem laksz (és jót nem eszel) az biztos. DE a hüttékben "jóolcsón" kapható tápoktól sem voltam túlságosan elájulva...
wiseguy
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2005.02.16. 01:45
ajaj. most hogy kezdek végre felvilágosulni, csöpp csalódottaságot érzek. 17 éve síelek és kb. fogalmam sem volt tavalyig hogy mi a különbség funcarv és faxtuggya milyen carv között, én még ott lemaradtam, hogy hosszú, kemény léc kell és azzal tudok síelni (évekig kneissl white star). aztán tavaly vettem végre carvingot, egy használt k2 four88-at (utánanéztem, hol racecarvnak, hol allroundnak írják) meg mivel cip?csere is érett volt egy Nordica easymove 10et. ahogy olvasom nem egy túl jó párosítás. el?ször azt hittem a léc túl hosszú (188, émmeg 194), de ezek szerint inkább a cip? puha:-(, mert ha nem volt frankón sima jeges a pálya, akkor már ment a szenvedés forduláskor...
namost kérdés? jól látom a dolgot, vagy rosszul és mindkét cucc cserés? a cip?röl csak annyit, hogy örültem, hogy 1általán kaptam, mert nagy lábon élek és 31es kell. namost kemény cip?b?l, még a nordica se gyárt ekkorát (sem a tomic) - 30,5 a legnagyobb. ergo, ha akartam volna se tuttam volna venni keményebbet...
jöv? 7en megyek sihelni, most azért béreltem egy atomic sl9-et. lehet, hogy hülyeség volt?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.