Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

baraliccu által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
baraliccu
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.19. 10:10
Sziasztok!
Síléc ügyben: most jött meg a rossignol lécem felszerelt beállított kötéssel vaxolva szállítással 38 500 ft ért. Itthon 59 lett volna....
Amit javaslok, ha sílécet akartok venni: érdemes boltból (ebayen található) vásárolni, és felvenni előlre a kapcsolatot még licitálás előtt, ha valami nem világos.
A paypal a legjobb valóban, de még nem fogad minden eladó, ami jelentősen lassítja a tranzakciót. Utalás Ausztriába 5! napot vett igénybe..
baraliccu
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.05. 12:04
sziasztok. én csak azokat nézem, akik 18-30 közt szállítanak Magyarországra, nem postával hanem tnt, dhl, ups... A 18 extrém olcsó de az nem is német, hanem osztrák. ezzel együtt érdekelne carvingski ajánlata, bár épp licitben vagyok. Amúgy már vásároltam nagyobb értékű dolgokat ebayen, nem volt még gondom.... legutóbb síszemüveget rendeltem. Két darab esetén nem volt postaköktség...
baraliccu
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2005.10.24. 00:11
ú Laci remélem jól számolsz mert nekem 47,500 ra jött ki kaja nélkül Koralpe. Hol nézted a szállást?
és köszönöm
h i r d e t é s
baraliccu
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2005.10.22. 14:30
Megköszönném a segítséget. Azt láttam, hogy a bérlet árak közt eltérések vannak.Koralpe-ban nagyon kedvezőnek tűnnek az árak. Gyanítom appartman lesz.
Maremonti-t,cartourt,intersít, eunion travelt néztem. 50 000 alatt találtam egy hetet úgy, hogy appartman és síbérlet együtt.(Koralpe és Lungau vonatkozásában)
balintarato@yahoo.it
baraliccu
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2005.10.22. 12:23
Melyik a legjobb ezek közül, miért? Ausztriában nem vagyok járatos. Szállásokat (magyar utazási irodán kívül) hol érdemes nézni.
ki hova megy menniyért?
nálam eddig Koralpe a nyerő..ödv Mindenkinek

Koralpe sítérkép itt: https://sielok.hu/siterep/koralpe/ (a szerk.)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.