Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

havassoma által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.03.07. 18:34
Sícipővel kapcsolatban merült fel egy kérdés: a lábam nagyon izzadt, és a síelés után 2-3 nap alatt száradt csak ki a kivett bélés. Jó-e, ha minden nap kiveszem síelés után, aztán reggel vissza 6 napon keresztül? Csak mert így nagyon gyűröm a bélést, ahogy paszírozom vissza. Ez nem árt neki? Vagy az jobban, ha vizes marad?
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.02.19. 09:02
A felső részt már alaposan átbeszéltük, de nekem a zoknival kapcsolatban is felmerül egy kérdés: kell vékony pamutzokni a sízokni alá??
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.02.02. 11:49
Nem tudom, hogy Bakiba mosta-e a kabátot, de adamszilvinek tök igaza van! Nekem is úgy halt meg egy kabátom, hogy kimostam hagyományos módon, és amikor visszamentem a boltba, akkor mondták, hogy hát azt nem szabad mosószerrel mosni... még egy darabig próbáltam visszaállítani a szellőzését, de hiába. Annyira átnedvesedett, hogy a nap végére fáztam benne. Idén ezt megelégeltem, és vettem egy új kabátot... másik bolt, másik márka, de itt sem szóltak semmit a tisztításról...

Meg is kérdeznék vmit: az előző kabát kivehető bélésű volt, így a polár belsőt lehetett rendesen mosni, a külső részt speciálisan. Aú új kabátomban viszont "beépített" bélés van... ennek nem árt a speciális mosószeres mosás? Lehet, hogy sosem mosom majd ki:)
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.01.08. 15:06
Hahó! Miért van akkora különbség a sisakok bélelése között? A neves márkák sisakjaban is alig van néha szivacs... Ettől keményebb és kényelmetlenebb, és gondolom kevésbé hatékony is...
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.01.04. 16:06
3 napos síelés után a vadi új lécem éle tiszta rozsda volt...
Mivel kell leszedni? És megelőzni???
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.12.19. 09:40
Namost én tanulmányoztam a kötésem (Fischer FS10), és a 4-es és 5-ös között kb 3 mm van... Ide mérik be a 0.25 és 0.75-öket? Vagy ez vmi másmilyen kötés?
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.12.18. 17:47
Hát nem... amúgy a táblázat alapján akkor is kicsire állította, ha holnap állnék először lécre... (pedig látott a boltban) vagyis nemcsak a sítudást nem vette figyelembe, amúgy se stimmel, amit produkált...
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.12.18. 14:58
Köszi powee, éreztem, hogy valami nem stimmel. Amikor Franciaországban béreltem lécet, az összes a táblázatban felhasznált adatot megkérdezték, az a marha meg csak a súlyt. Azt se vette figyelembe, milyen magas vagyok. A táblázatból 5,25 jött ki, ő meg 4-esre rakta... Köszi!
havassoma
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.12.16. 16:59
Sziasztok! Tud valaki segítséget adni, hogy hogyan lehet kötést beállítani? Igazából nem teljesen bízom a csávóban, aki beállította nekem, kíváncsi volnék, hogy a megfelelő súlyra állította-e...
Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.