Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

GP által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
GP
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
Topik: Valfrejus
2008.09.02. 10:14
bgm

Igen, ez rövid, tömör és nagyon helytálló volt. :)
GP
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
Topik: Valfrejus
2008.02.25. 11:41
Én február elején jöttem haza valfrejusból, de nem sok jót mondhatok a helyről. A szállásunk nekünk jó volt (ez teljesen lutri), de ezzel vége is a pozitív dolgoknak. A pályák vonalvezetése elég gyenge. Sok a vízszintes rész, lehet botozni bőven. Ha a felvonóból kiszállsz, akkor is gyalogolhatsz 100 métert, vagy botozhatsz. A csúcsról akkor se tudtam lejönni botozás nélkül, ha teljes lendülettel jöttem, golyóban a végén (középső állomás előtt frankó kis emelkedő volt). Kevés a pálya, ráadásul mindig ugyanarra jutsz.
GP
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.02.05. 09:51
Sziasztok!
Tegnap érkeztünk meg puy-ból, és nekem mint közepes síelőnek jó volt. Viszont mire eljöttünk, a hó jeléentős része elolvadt, sok helyen már kavicsosodik(akrobata mutatványokkal kell kikerülni, ha nem akarod, h a léceid bánják), és sok a jeges rész. A hivatalos honlapon szereplő hóadatok erősen tulzóak. A csúcson is van ahol kilátszanak a kövek, a napos hegyoldalakon meg semmi hó nincs a legtöbb helyen. Amíg nem érkezik rá 30-40 cm új hó, addig nem ajánlom senkinek. A szálásokat ki lehet bírni, nagyon különbözőek. A kaja drága. A korcsolyapálya meg akkora mint egy nagyobb nappali. :)
Felhőt 1 hétig nem láttunk, szépen lehet napozni, akár egy szál pólóban is az erkélyen, olyan erős a nap.
GP
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.01.09. 14:48
Én is 26-án indulok. Békéscsabáról. Nézegetem már 3 hete a webkamerát, de én nem sok havazást láttam rajta. Tudja valaki mikor volt utoljára hóesés?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.