Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vszsu által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2007.01.24. 19:14
Hello Agent
Bele is fulladhatunk a hóba febr.9-ig.Már akár mától is.Tartok tőle ,hogy szombaton komoly gondjaim lesznek az utakon.(akkor megyek Niederalpra 4 napra gyerekekkel)Sok havat Nekünk sízőknek .Zsuzsa
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.20. 20:22
Bocsi Szabolcs! de most vettem csk észre,hogy válíszoltál már a bérlettel kapcsolatos kérdésemre.Zsu
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.20. 20:14
Szia Szabolcs! Mennyi a síbérlet ára és ha csoportosat vesztek hány naposat? Zsu
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2007.01.20. 10:16
Danke schön.Rám is fér a részvét nyilvánításod. A remény hal meg utoljára. Ezért reménykedem abban hátha van más is Magyarországról aki privát házakban lakik ezen a síterepen,s megosztja velem a címet. Zsu
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2007.01.19. 19:34
Ha valaki tud magánháznál szoba fürdőszobás szállást 2 személyre Saalbach - Hinterglemmben kérem segitsen.A régi szobánkat Heidi a háziasszony gyerekei visszafoglalták.Itt maradtunk szállás nélkül.A katalogusokban és a web oldalon privát szobákat nem találtam.Március első hetében szeretnénk menni.Köszönöm a segítségeteket előre is. Zsu
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.12.05. 20:05
Azt hiszem idén én is visszafogom magamat, nem akarok véres csíkot húzni és ha esnék koromnál fogva gyorsan törnének a csontjaim is ...de lehet hogy idén meg gerincvédőt kellene vennem, mint a hódeszkások? Ezen még gondolkodom.
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.11.30. 22:24
Helló PePro!Obertauerben a Zentrál lift mellett a fotocellás indító pálcával és hatalmas kijelzővel ellátott ,direkt erre a célra lekerített sebesség mérő pályán 2006 januárjában lemértem milyen sebességel megyek slusszba? 150 cm-es carving léccen 69 kg-ommal 80 km/h mutatott a kijelző.A csaj akivel együtt sieltem - 165cm-es léccel és 10 kg-al többel(magasabb nálam) , 95.5 km-es sebességgel jött le ugyan ott.Még aznap kaptam egy bukósisakot !! azóta úgy nézek ki mint egy motoros a wermachtból.Sok havat az idei szezonra(januárban is megyek)nekünk sízőknek.Nagyanyó
vszsu
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.11.30. 20:40
Niederalpon az Osztrák síkölcsönzős lopta a léceket!!!Ha jártál arra akkor tudod,hogy egy út vezet át a sipálya tövénél,amit lezártak az Osztrák rendőrök és átnézték a haza tartó autósok kocsiját.Meg is találták mindet.Akkor derül ki ,hogy a faluban élő kölcsönzős volt a tolvaj. Ez 2005-ben volt.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.