Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Inob25 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Inob25
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2010.02.07. 20:32
Hazaértünk mi is a Travelex szervezésben. Jobb szállást kaptunk, tökéletes volt minden, kivéve a hazautat. Szóval szerintem nem kell tartania senkinek, hogy átverik őket. Hazaút meredek volt, nehezebb mint a Tunnel. :) Úgy kellett kiásni a kocsit a hóból és hóláncozni a szerpentinen lefelé.
Osztrákoknál meg annyira rossz idő volt, hogy 40 kmh mentünk 200km-t az autópályán. Azt hittük nem is érünk haza egyben.
Szerintem a legjobb pályá(k) az új felvonó(k) alatt vannak. 1 fekete 1 piros 1 kék és 1 zöld keveredésében.
A hely tökéletes síparadicsom. Les 2 Alpes szerintem egy kicsivel jobb síterep, de Alpe D'Huez ban sokkal több a kiegészítő szolgáltatás. (pl.: sportcentrum, koncertek ...)
Inob25
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2010.01.25. 18:07
Hi,
Köszi felhívtam őket, megnyugtatott a srác, meg végre kaptunk vouchert, hogy mi merre hány méter.

talán nem lesz gond.
Előzmény: (v3ra 81644)
Inob25
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2010.01.25. 08:58
Megnyugtató hogy mások is mennek, akkor.
Figyi nem cserélhetnénk számot, hogy megnyugodjunk, hogy ténylegesen elindultatok -e.

Mi autóval megyünk, de még mindig nem tudunk egy pontos címet se hogy hova kell menjünk kit kell keressünk.
Előzmény: (v3ra 81571)
Inob25
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2010.01.24. 18:35
Köszi gyors választ,

Igen nagyon érdekelne, hogy mikor indulnak és hogy elindultak e egyáltalán a buszok, mert mi másnap hajnalban indulnánk, de nem akarok véletlenül se leautózni 1300 km -t potyára.

Én is utaztam már velük, de akkor még Polaris néven futottak.

Azért aggódom csak egy kicsit, mert még egyenlőre egy címet se kaptunk, hogy pontosan hova kell menjünk.


Még egyszer köszi.
Előzmény: (Fazzoletto 81535)
Inob25
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2010.01.24. 15:57
Hi,

Érdeklődnék, hogy nem utazik e valaki véletlenül január 29. én TRAVELEX -en keresztül busszal ALPE D'HUEZ ra.

Mi kocsival megyünk és csak érdeklődni szeretnék pontosan mikor indulnak a buszok.

Valaki ismeri TRAVELEX et amúgy.
Találtam egy elég lehúzó cikket róluk sajnos, kicsit veszélyben is érzem utunkat
http://www.nlcafe.hu/aktualis/20100119/tveres_az_olcso_siut/
Inob25
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.13. 14:55
Sziasztok!

HA valaki tud február végére BAD KleinKirchenbe szállást, azok jelentkezését várom keressen minket, mert érdkelne.
igazából 02.24-02.28 ig mennénk.

Előre is köszi mindenkinek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.