Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Pankaturoczi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pankaturoczi
1 élménybeszámolót írt
1
4 éve tag
2019.12.12. 10:19
Friss élményünket szeretném megosztani veletek. December 8-tól 12-ig síeltünk a Kreischbergen, csodálatos körülmények között. Nagyon ajánlom mindenkinek, hogy ilyenkor, előszezonban menjen mert semmi sorbanállás vagy tömeg nincsen a pályákon. Mikor megérkeztünk, erősen hóhiányos napok voltak, ennek ellenére a pályák csodálatosak karban tartottak és jó minőségűek voltak. 9-én leesett kb 10 centi friss hó, ami a pályákon is nagyon megérződött. Hihetetlen élmény úgy síelni, hogy se előtted se mögötted nem jön senki, életemben nem mentem még ilyen jókat. A barátom és az öccse snowboardoztak, imádták a snowparkot és a különböző elemeket. Magas színvonalú az egész pályarendszer, kiváló hüttékkel, tiszta mosdó mindenhol, remek hangulattal az egész pályán. Nagyon ajánlom kezdőknek is, nagyon jó oktatók vannak ahogy láttuk. A piros pályák hihetetlenül szélesek és hosszúak, elmondhatatlan élmény rajtuk csúszni. Se különösebb buckásodással se jegesedéssel nem találkoztunk. Az alsó feketék, amik levisznek a fő állomásig tényleg eléggé combosak de egyáltalán nem vészesek és szerintem vállalhatóak voltak. Azokban is vannak lankásabb részek, egyfolytában ratrakoltak mindenhol. Az árak szerintem teljesen megfelelőek, semmivel nem drágább már mint Szlovákia. A kedvencünk a kék 14-es lett, a piros 17-es és 18-as. A csúcsról lecsúszni mindenkinek erősen ajánlott, olyan kilátás tárul elénk, ami ritkán adatik meg. Beleszerettünk az egész hegybe, az osztrákok kedvességébe.
Mindenképpen visszajövünk!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.