Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Run-fan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Run-fan
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.03.02. 17:59
Szia SLskier!

Ha jól értem, amkikor magadnak élezed a léced, nem géppel csinálod. Hogyan, mivel? Mert sokkal jobb éles léccel húzni az íveket, de feleslegesen kár koptatni.
Run-fan
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.02.04. 16:59
Sziasztok!
Egy Völkl Energy 380-as léc vásárlásán gondolkozom. Ami miatt még nem döntöttem, hogy nem fa-, hanem composit magos. Úgy tudom, hogy a famagos lécek sokkal inkább megőrzik a tulajdonságaikat. Tudtok abban segíteni, hogy mit jelent ez a composit mag? Érdemes-e gondolkodni egy ilyen léc vételében, vagy maradjak a famagos kivitelűeknél?
Előre is köszi.
Run-fan
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.01.14. 09:49
Helló Blaze!
Hol találtál ilyen rugalmas boltost? Nekem eddig nincsenek túl jó tapasztalataim, bár még nem voltam sok helyen. Szeretném lecserélni a jelenlegi lécemet, de eddig sehol nem tapasztaltam, hogy valóban úgy néznének rám, mint potenciális vásárlóra.
Ha tudsz/tudtok ajánlani jó üzletet (eladót), örömmel venném az ajánlásokat. Budapest és vonzáskörzete lehet érdekes, de Miskolc környékés is elő szoktam fordulni. Előre is köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.