Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Faki által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2011.01.11. 19:57
Hello!

Tavaly márciusba voltunk itt síelni 50 fős bandával. A TS POURET és a SOURCES DU VERDON akkor is zárva volt, viszont ahogy írtad a a TS UBAGUETS és a CROUS lifttel meg lehetett oldani a visszajövetelt a Pra Loupi részről. Szerintem ilyen nyitva tartási szinten menni fog az átjárás.

Idén január 29 -től február 5 ig leszünk itt! Várom már!
Jó síelést!
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2009.11.17. 22:59
Nyáron voltam a Whistleren és természetesen mentünk a peak2peak nevü felvonóval is. Nem félelmetes, de a kilátás és a mélység szédítő. Elvileg van egy olyan kabin aminek az alja plexi és a lábunk alatt tapasztalható a mélység. Mi sajnos nem ezzel mentünk. Hatalmas síközpont gyönyörű tájjal nagyon modern infrastruktúrával. Remélem egyszer az életben eljutok oda télen is.
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2008.01.31. 14:47
Hello!
Bocsi Nahar de miután felraktam a sijegyeket utánna ezidáig nem jöttem fel ide csak a freemailemet néztem és ott elkeltek már a jegyek. heló
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.02.05. 16:48
jo lesz mindenkinek aki mostanába megy.. a mostani 90- 70 cm hóra még az elkövetkező 3 napba is végig havazást mond és a hegyen minuszokat ! azt hiszem ez biztato nagyon ! mért ?? mért?? mért nem volt nálunk is ijen jo..:|:S azt hiszem ez megalapozza az egész februárt iss előre bőven!
üdv
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.26. 11:59
nálunk még ment 6 felvonó.. de az utánunklévőknek már csak 1.. :S hát jah a felső rész az kegyetlen volt... sáron gyalogoltunk amibe kő is volt :S:S és akkor volt egy 100 méteres rész ahol tudtunk csuszni utánna megint sár.. és akkor onnantol végig joo jeges:D élmény volt..:D amugy éjszaka megint esett 10 cm igy már 110- 70- nél tart:D egyre jobb lesz.. :D idén még egyszer megyek sielni március 17-töl franciaországba ( puy saint vincent) és valószinü h átmegyünk Brianconba.. most ott van 130- 20 cm hó remélem esik még hozzá vagy nem olvad el .. mert ha ott is ijen idő lesz mint arnoldsteinbe volt akkor az idei szezonom nagyon balul sül el..
üdv
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.25. 08:45
Basslovers nektek még jobb volt mint nekünk:S:D mert mi utánatok mentünk és csak ijen "maradék hóbol" éltünk sieltünk és nap meg sütött szal csak olvadt .. olvadt :S:S annak volt nagyon nem joo aki utánunk jött illetve utánunk egy héttel mert akkor már csak a legalsó lift ment...:S de aki most megy... annak joo lesz nagyon
üdv
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.24. 12:16
Párdon javítanám előző kijelentésemet... de bergfexet is csak most frissítették:$ tehát 100- 60 cm hó van! 8 bol 6 lift megy éss 17 km ből 13 km sielhető...:D jóó időtök lesz... hétvégére vagy tán már holnapra a többi lift is üzembe lép és a pályákat is meg dolgozzák...
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.24. 11:55
hehh meg fog marad tuti meg még mára is havat mond csak kérdés h megmunkálják - e addigra.. mert mondjuk Bergfex azt irja h 17 km-ből 1 km sielhető..:O meg h 8 felvonóbol 1 van nyitva.. de mondjuk webcamon nem az láccik h csak 1 lift menne mert ugyabár a hegyre feltudnak menni tehát az ülősnek működni kell de ha csak az az 1 megy akkor fenn álldogálnak mert csak 1 km sielhető:D és ha le akarnak menni akkor minimum 4,5 -nek menni kéne...:D fura:S
üdv..
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.18. 17:39
kösszi snow-angel... :D teljes mértékben de akkor nem ismerjük egyást meg sztem nem is tudjuk egymásrol.. h kik vagyunk na mindegy

Amugy nálunk 3 kiscsajszi olyan 2 éve sielhetnek és rámentek arra a feketepályára ott a felvonó melett amelyet említettél Basslovers sztem nem gondolták h ez van és az lett a vége h a motorosszán ment fel értük.. szoval csak rámenőket tudok de lejövőket nem:D
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.14. 15:20
én is megjöttem hátt kb no comment ami kinn van..:S 6 napot sieltem abbol 2 napot nassfelden ami nagyon szupi volt és 4 napot meg arnoldsteinbe,,, na hát pályák nem mennek fű kiláccódva... ugye 4-kor mennek a ratrakok és éjszaka meg megfagyott a leratrakolt hó és ez a kevés hó ami volt ugy megfagyott h ezt nem sielésnek hanem csuszásnak lehett volna nevezni kb...:S szoval a 4 3laenderecki napom abbol állt h fel az ülős liftel és a hosszu piroson le... :S marhára élveztem :D többet nagyon oda se megyek az tuti...

ui.: snow-angel ti saját vagy valami csoporttal jöttetek ha igen akkor honnan stb mert hátha tudjuk egymásrol h ki vagy meg ki vagyok stb...:D
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.06. 16:45
hát nem tudom h korai lesz -e de sztem inkább azért van igy h ha odaérünk akkor sofőrünk ( apám) még csuszkálás elött tudjon egy kicsit szunyokálni meg nem is sietjük el.. hát nagyon remélem is h jo lesz az egész pálya.. mondjuk én nekem ez lesz 8. évi sielésem ! és eddig mindig fantasztik idő van jártam már több hejen is és arnoldsteinbe nem most először...:( joo joo pálya csak kicsit uncsi már... szal inkább ha lehet akkor mégis az elöbb felsoroltak...:D aa tarvisio sitérképröl nem taltam képet itt sincsen mijen ott a pálya stb??
ha tudsz akkor még most irj gyors indulás elött:D
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.01.06. 15:49
hello őő nem tudom hol láttátok azt h egész héten hó lesz de fura pl bergfex 3 napra előre jelzi ott a pálya térkép melett és napközbe le völgybe mindenhol ijen 5 vagy 6 fokokat mond kitudja havat meg semmit.. és bergfexen nem is jo a kamera de a 3laendereck oldalon ott joo de az a kamera annyi havat mutat h semmi szinte mindenki ott kinlódik csak..:S meg pl a 3-as kamerán a tábla alatt semmi hó sincsen már.. sajnos h mi a völgyben az állás azt nem mutatják:S én ma megyek ugy 22 orakor indulok és h reggelre oda érjek nyitásra valoszinű ebbböl a sielésböl nem lesz sok.. ugynézki átnézünk BKK-ba illetve Nassfeldre esetleg Gerlitzen meg ugye Villach Faakerseeba lesz a szállás onnan 100 km Mölltal az naponta kicsit sok..oda vissa föleg.. mondjuk csak ott látok elég fényes hejzetet ( funparkok nyitva, minden lift nyitva , minden sielhető .. stb..) de majd meglátjuk mi volt mi lesz 13.-án jövök meg majd bővebben mesélek!
üdv Faki
Faki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2006.12.28. 10:18
Üdv.
valaki segítsen nekem lécci aki ebben az idényben már járt erre és akarok tapasztalati véleményeket is hallani nem az "igazat mondó " hójelentéseknek tehát aki járt az lécci meséljen h mennyi hó van ez mennyire sielhető stb.. elöre is köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.