Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként:
összesen 13
, rendezés:
Faki által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  FakiFérfiProfi síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2011.01.11. 19:57
Topik: Pra Loup - Val'd Allos
Faki Hozzászólások: 13
Regisztrált: 2006.12.20.
43 síterepet értékelt

Hello!

Tavaly márciusba voltunk itt síelni 50 fős bandával. A TS POURET és a SOURCES DU VERDON akkor is zárva volt, viszont ahogy írtad a a TS UBAGUETS és a CROUS lifttel meg lehetett oldani a visszajövetelt a Pra Loupi részről. Szerintem ilyen nyitva tartási szinten menni fog az átjárás.

Idén január 29 -től február 5 ig leszünk itt! Várom már!
Jó síelést!
Dátum: 2009.11.17. 22:59
Topik: Whistler-Blackcomb: Észak-Amerika nagyágyúja
43 síterepet értékelt

Nyáron voltam a Whistleren és természetesen mentünk a peak2peak nevü felvonóval is. Nem félelmetes, de a kilátás és a mélység szédítő. Elvileg van egy olyan kabin aminek az alja plexi és a lábunk alatt tapasztalható a mélység. Mi sajnos nem ezzel mentünk. Hatalmas síközpont gyönyörű tájjal nagyon modern infrastruktúrával. Remélem egyszer az életben eljutok oda télen is.
Dátum: 2008.01.31. 14:47
Topik: Aflenz Bürgeralm
43 síterepet értékelt

Hello!
Bocsi Nahar de miután felraktam a sijegyeket utánna ezidáig nem jöttem fel ide csak a freemailemet néztem és ott elkeltek már a jegyek. heló
Dátum: 2007.02.05. 16:48
Topik: Arnoldstein
43 síterepet értékelt

jo lesz mindenkinek aki mostanába megy.. a mostani 90- 70 cm hóra még az elkövetkező 3 napba is végig havazást mond és a hegyen minuszokat ! azt hiszem ez biztato nagyon ! mért ?? mért?? mért nem volt nálunk is ijen jo..:|:S azt hiszem ez megalapozza az egész februárt iss előre bőven!
üdv
Dátum: 2007.01.26. 11:59
43 síterepet értékelt

nálunk még ment 6 felvonó.. de az utánunklévőknek már csak 1.. :S hát jah a felső rész az kegyetlen volt... sáron gyalogoltunk amibe kő is volt :S:S és akkor volt egy 100 méteres rész ahol tudtunk csuszni utánna megint sár.. és akkor onnantol végig joo jeges:D élmény volt..:D amugy éjszaka megint esett 10 cm igy már 110- 70- nél tart:D egyre jobb lesz.. :D idén még egyszer megyek sielni március 17-töl franciaországba ( puy saint vincent) és valószinü h átmegyünk Brianconba.. most ott van 130- 20 cm hó remélem esik még hozzá vagy nem olvad el .. mert ha ott is ijen idő lesz mint arnoldsteinbe volt akkor az idei szezonom nagyon balul sül el..
üdv
Dátum: 2007.01.25. 08:45
43 síterepet értékelt

Basslovers nektek még jobb volt mint nekünk:S:D mert mi utánatok mentünk és csak ijen "maradék hóbol" éltünk sieltünk és nap meg sütött szal csak olvadt .. olvadt :S:S annak volt nagyon nem joo aki utánunk jött illetve utánunk egy héttel mert akkor már csak a legalsó lift ment...:S de aki most megy... annak joo lesz nagyon
üdv
Dátum: 2007.01.24. 12:16
43 síterepet értékelt

Párdon javítanám előző kijelentésemet... de bergfexet is csak most frissítették:$ tehát 100- 60 cm hó van! 8 bol 6 lift megy éss 17 km ből 13 km sielhető...:D jóó időtök lesz... hétvégére vagy tán már holnapra a többi lift is üzembe lép és a pályákat is meg dolgozzák...
Dátum: 2007.01.24. 11:55
43 síterepet értékelt

hehh meg fog marad tuti meg még mára is havat mond csak kérdés h megmunkálják - e addigra.. mert mondjuk Bergfex azt irja h 17 km-ből 1 km sielhető..:O meg h 8 felvonóbol 1 van nyitva.. de mondjuk webcamon nem az láccik h csak 1 lift menne mert ugyabár a hegyre feltudnak menni tehát az ülősnek működni kell de ha csak az az 1 megy akkor fenn álldogálnak mert csak 1 km sielhető:D és ha le akarnak menni akkor minimum 4,5 -nek menni kéne...:D fura:S
üdv..
Dátum: 2007.01.18. 17:39
43 síterepet értékelt

kösszi snow-angel... :D teljes mértékben de akkor nem ismerjük egyást meg sztem nem is tudjuk egymásrol.. h kik vagyunk na mindegy

Amugy nálunk 3 kiscsajszi olyan 2 éve sielhetnek és rámentek arra a feketepályára ott a felvonó melett amelyet említettél Basslovers sztem nem gondolták h ez van és az lett a vége h a motorosszán ment fel értük.. szoval csak rámenőket tudok de lejövőket nem:D
Dátum: 2007.01.14. 15:20
43 síterepet értékelt

én is megjöttem hátt kb no comment ami kinn van..:S 6 napot sieltem abbol 2 napot nassfelden ami nagyon szupi volt és 4 napot meg arnoldsteinbe,,, na hát pályák nem mennek fű kiláccódva... ugye 4-kor mennek a ratrakok és éjszaka meg megfagyott a leratrakolt hó és ez a kevés hó ami volt ugy megfagyott h ezt nem sielésnek hanem csuszásnak lehett volna nevezni kb...:S szoval a 4 3laenderecki napom abbol állt h fel az ülős liftel és a hosszu piroson le... :S marhára élveztem :D többet nagyon oda se megyek az tuti...

ui.: snow-angel ti saját vagy valami csoporttal jöttetek ha igen akkor honnan stb mert hátha tudjuk egymásrol h ki vagy meg ki vagyok stb...:D
Dátum: 2007.01.06. 16:45
43 síterepet értékelt

hát nem tudom h korai lesz -e de sztem inkább azért van igy h ha odaérünk akkor sofőrünk ( apám) még csuszkálás elött tudjon egy kicsit szunyokálni meg nem is sietjük el.. hát nagyon remélem is h jo lesz az egész pálya.. mondjuk én nekem ez lesz 8. évi sielésem ! és eddig mindig fantasztik idő van jártam már több hejen is és arnoldsteinbe nem most először...:( joo joo pálya csak kicsit uncsi már... szal inkább ha lehet akkor mégis az elöbb felsoroltak...:D aa tarvisio sitérképröl nem taltam képet itt sincsen mijen ott a pálya stb??
ha tudsz akkor még most irj gyors indulás elött:D
Dátum: 2007.01.06. 15:49
43 síterepet értékelt

hello őő nem tudom hol láttátok azt h egész héten hó lesz de fura pl bergfex 3 napra előre jelzi ott a pálya térkép melett és napközbe le völgybe mindenhol ijen 5 vagy 6 fokokat mond kitudja havat meg semmit.. és bergfexen nem is jo a kamera de a 3laendereck oldalon ott joo de az a kamera annyi havat mutat h semmi szinte mindenki ott kinlódik csak..:S meg pl a 3-as kamerán a tábla alatt semmi hó sincsen már.. sajnos h mi a völgyben az állás azt nem mutatják:S én ma megyek ugy 22 orakor indulok és h reggelre oda érjek nyitásra valoszinű ebbböl a sielésböl nem lesz sok.. ugynézki átnézünk BKK-ba illetve Nassfeldre esetleg Gerlitzen meg ugye Villach Faakerseeba lesz a szállás onnan 100 km Mölltal az naponta kicsit sok..oda vissa föleg.. mondjuk csak ott látok elég fényes hejzetet ( funparkok nyitva, minden lift nyitva , minden sielhető .. stb..) de majd meglátjuk mi volt mi lesz 13.-án jövök meg majd bővebben mesélek!
üdv Faki
Dátum: 2006.12.28. 10:18
Topik: Gerlitzen Alpe - Karintia
43 síterepet értékelt

Üdv.
valaki segítsen nekem lécci aki ebben az idényben már járt erre és akarok tapasztalati véleményeket is hallani nem az "igazat mondó " hójelentéseknek tehát aki járt az lécci meséljen h mennyi hó van ez mennyire sielhető stb.. elöre is köszi
laponként:
összesen 13
, rendezés:
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
Utasbiztosítás Covid fedezettel
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
Havazás Előrejelzés
SZAKÜZLET AKCIÓK
SÍELŐK NAPTÁRA
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2022 - Síelők Bt.