Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tusibuksi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
tusibuksi
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.20. 10:48
Sziasztok!
Én utaztam már velük, semmiféle negatív tapasztalatom nem volt, szerintem nem kell aggódjatok!
Gyepál, van Isola-n wifi, csak be kell menni az Office de Tourism-ba vagy legalábbis a környékére, bár, ha olyan helyre kapjátok a szobát, tán még onnan is el fogod érni. Nem kapcsolják le estére sem, emlékeim szerint. Mivel minden egy helyen van, szerintem meg fogod találni.
Üdv
tusibuksi
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.12. 09:25
Geri, honnan vannak ezek a képek? Vagy top secret és más számára nem hozzáférhetőek? :D
tusibuksi
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.10. 15:52
Én a létszámban már elvesztem, volt ott egyéb tennivaló is :) Én is köszönöm srácok (Ádi, Geri, Robi, és többiek) a szervezést, meg segítést! Petinek is, külön, ahogy írtam is az előzőekben.
Most kicsit ismét Isolán érzem magam, szakad a hó... lavinák, útlezárás? :D Azt hiszem, az a másfél óra lebuszozás Isoláig örök élmény marad. Meg ez a 11 nap is.
Geri! A képeket át tudod küldeni? Vagy fenn vannak neten valahol?

Réka
tusibuksi
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.10. 00:13
Huhha, akad itt 1-2 pontatlanság... A Travelexnek 7 busza volt kinn, mostanára szerintem már mind megérkezett Pestre (a 4-es és a 7-es busz tuti). A legutsó busszal (7es) vasárnap éjfél körül tudtunk indulni, cirka másfél óra alatt értünk le vele a konvojjal Isola faluig. Onnan a Nizzába vezető utat egy kőomlás módosította.
A szervezők nem álltak a helyzet magaslatán?! Amint mi bármi infot kaptunk, azt rögtön továbbítottuk az utasoknak, de sajnos a "nincs újdonság"-ot mi sem tudtuk szépíteni. Az indulás tény, hogy nem volt épp zökkenőmentes, köszönhetően a kedves franciáknak, akik kitettek minket az apartmanokból, meg a sofőr uraknak, akik nem voltak képesek időben lemenni egy buszért, meg annak, hogy 10 perc alatt kellett volna bepakolni a buszokba...
Ezt az 1000 euros büntetést hol hallottátok? Én ilyenről, szervező létemre, nem hallottam, nem is tudok.
Úgy vélem (és remélem), a tőlünk tehetőt megtettük. Nyilván vannak olyanok, akiknek akadnak sérelmei, tapasztalhattuk is, fura lenne, ha majdnem 440 emberből nem lenne ilyen.
Az Auron-ban rekedteket szívből sajnáltam/sajnálom, egyiküknek hatalmas köszönet a szervezők (és az iroda) nevében a segítségéért, együttműködéséért!!!
Remélem, többször nem fogunk ki ilyen időjárást, és nem fordul elő, hogy így hosszabbodjon a síelés...

Üdv
tusibuksi
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
2008.01.12. 23:44
Szőllősi GYörgy! Írtam neked e-mailt!
Kedves YETI,ha ennyire jártas vagy a Travelex honlapján,akkor viszont azt is látnod kellett volna,hogy a szállás 4*-os(5 helyszínen Eurogroup lánc apartmanházai)...Azt pedig szerintem egyik iroda sem garantálja,hogy a társaság kifogástalanul nevelt egyénekből tevődik össze...
tusibuksi
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
2008.01.11. 12:07
Én nagyon is...:) Tudok segíteni valamit?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.