Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Torio21 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Torio21
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2018.01.28. 21:53
Hangulatos kis hely! Lehetőségekhez képest órias szakmai és anyagi erőfeszítés ( új 4 üléses).. Szerintem nagyon jó kis átmozgatós helyszín egy esti sízéshez...
Aki hétvégén megy számoljon a tömeggel! Nem értem, azokat a meglepett embereket, akik panaszkodnak, hogy hétvégén nagy a tömeg!
Torio21
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2017.01.28. 16:09
Igen vissza sajnos nincs összeköttetés Aberg-Natrun irányban..
Mi általában ha jó hó van Natrunrol elindulva elsizünk Mülbachig és vissza Abergbe.Abergből pedig visszabusz Natrunig
Torio21
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2017.01.28. 14:13
Natrunbol elindulva, Abergen át síhintaként besízhető egészen Mülbachig. Pár éve bekötötték Aberget is a körbe...
Mondjuk ebben az esetben pörgetni kell a napot, hogy az ember visszaérjen időben és elérje az utsó liftet Hintermoosnál ami visszahoz Abergre..
Persze a Hintertal- Dinten- Mülbach oda-vissza hinta is szuper csak oda autozni vagy buszozni kell... kb 10 perc Maria Alm.
És hozzászolva a Maria Almi szálláshoz; szerintem jó választás a faluban lakni! Az egyik legszebb falucska Ausztriában...
Torio21
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2017.01.27. 15:07
Maria Alm Natrun-ról csak Aberg irányába lehet átcsúszni amennyiben van benne hó.
2 hete tökéletes volt!
visszafelé busszal vagy kocsival tudtok jönni M
Almba.
Előzmény: (arsenal 193331)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.