Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Girasol által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Girasol
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.03.07. 15:41
Ezt öröm volt olvasni. Főleg, hogy szombaton mi is indulunk Livignoba. Ezek szerint hó van elég (gondolom írtad volna, ha nem igy lett volna).
Már nagyon várom és azthiszem, ettől a dugók sem tudnak elriasztani :) (a -27 C inkább :))
Girasol
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.02.22. 10:02
Én tavaly itt is és kint is béreltem, de nem jött ki drágábban kint. Sőt, megspóroltam egy kis macerát is vele (rögtön a pálya mellet volt a kölcsönző).
Girasol
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.02.07. 10:38
Akkor azthiszem, hogy ebben meg is egyeztünk :) Intelligencia kérdése az egész.
Egyébként a deszkások ugye azért is lehetnek "látványosabbak" a heverészésben, mert domboldalon csak ülve tudnak egy helyben maradni a lécesekkel szemben, akiknek ehhez nem kell leülni(meg kényelmetlen is lenne) :)
Girasol
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.02.02. 15:44
Sigesa, ez egy igen butácska hozzászólás volt. Úgy tűnik, amit nem ismersz, azt nem is szereted. Csak ez nem túl jó hozzáállás.
Én több 10 évig síeltem, tavaly kezdtem ismerkedni a boardal és nem hiszem, hogy ettől átmennék hülyébe. A dolog nem sí vagy board függő, hanem emberfüggő. Aki bunkó, annak mindegy, hogy léc vagy deszka van a lábán.
Egyszerűen meg kell találni a közös hangot és vigyázni egymásra!
Girasol
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2004.12.02. 10:24
Raboka! Milyen kicsi a világ. Merthogy én is márc.12-én megyek Livignoba. Csak nem egy szervezés alatt megyünk?
Egyébként Livignot én is csak ajánlani tudom!!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.