Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vzsolt által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
vzsolt
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2013.02.15. 18:45
A muraui Club Hotelben egy 2 személyes apartman 2013.március 2-9 között 75.000 forintért kiadó.
A szálloda a kabinos lifttől 100 méterre található .

Bővebb információ : 06 207738965
vzsolt
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2011.03.11. 19:50
A magasabb pályák egész nap tökéletes állapotúak voltak. Igaz hogy egyre melegebb az idő , de a pályák nagy része északi fekvésű , ezért sokkal jobban tartják magukat a meleg időben is. A középső területek közül a schladmingi rész sokkal jobb és modernebb mint a hochwurzeni. Hochwurzenben három elég lassú felvonót kell használni , hogy felérj a csúcsra. Nekem a következő pályák tetszettek a legjobban. Hauser Kaibling:3,9,2a,8,11
Schladming-Planai: 3,1 Hochwurzen:31,33 Reiteralm: 1,3,5
A nap végén ingyenes síbusszal mentünk vissza Hausba , ahonnan reggel indultunk. A síbusz minden faluban megáll, így bárhol fejezed be a síelést könnyen visszajuthatsz az autódhoz.
Remélem tudtam valamit segíteni és ne aggódj mert itt még áprilisban is jót lehet síelni. Jó síelést kívánok nektek !
Ui: 2 kedvcsináló kép. Az egyik mutatja , hogy milyenek is a pályák , a másik pedig azt , hogy mitől...
Előzmény: (Anita78 114840)
SAM-0097.JPG
SAM-0096.JPG
vzsolt
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2011.03.10. 12:33
Tegnap( márc. 9) sieltem erre. Megkezdődött a melegedés , délután a csúcson + 7 , a völyben +11 fokot mutattak a hőmérők . A sok északi pálya miatt azonban kiválóan lehetett szinte mindenhol síelni, csak néhány alsóbb pálya kezdett kásásodni... A rengeteg hóágyúnak nagy hasznát vehették ezen a télen , mert a völgyben a pályákon kívül szinte semmi hó nincs. A pályákon ezzel szemben bőven van hó és nagyon jól karban is van tartva. Nekem a két szélső hegy - Hauser Kaimbling illetve Reiteralm - pályái tetszettek a legjobban.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
vzsolt
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2008.12.04. 16:57
Piccolino faluból a Piculin lift aljából síbusz átvisz Alta Badia-ba , ahonnan be lehet csatlakozni a Sella Rondába. Az út kb 20 km, a síbusz ingyenes ha Dolomiti Superski bérleted van.
Cortina kb 50-60 km-re van Kronplatztól, attól függően , hogy melyik faluban laksz. A Kronplatz egyébként fantasztikus, jól választottál...
vzsolt
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
Topik: Sachticky
2006.01.28. 19:42
Kedden voltunk egy napra. Nagy hó van , a pályák gondozottak, kivéve a feketét , amit nem ratrakoltak le reggelre. Kevesen voltak, kb 100 síelő. Sorállás egyáltalán nem volt, annak ellenére , hogy a 4 liftből csak egyet működtettek. Így is síelhető mindegyik pálya , de a kék pályáról egy hosszú erdei úton kell a működő liftig lebotozni, mert a pálya saját liftje állt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.