Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Albertoka által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.02.24. 22:20
Jók az utak ! Gyöngyöstől Galyai-bekötőig csont száraz,utána néhol jégbordás,de teljesen jó.
Üdv.!
Előzmény: (Viri 112021)
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.10.19. 14:24
Fantasztikus lett az új felület,nagyon profi munka,gratula!(a levesek és a főételek fel vannak cserélve:-))
Cs.
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.09.10. 23:17
Nézek magam elé és nem hiszem el !

2006. február elején véletlenül találkoztunk Folgaridán ill. Madonnnán. Egy szálláson laktunk a hét során és a bárban megleptem "ŐT" egy "HAJRÁ SÍPARK " megszólítással. Fél éjszakát beszélgettünk át, vázolta terveit tapasztalatait, stb. Mátrai gyerek lévén ittam szavait és áhitattal csodáltam elszántságát és profizmusát. Évről évre hazajárok a síparkba, sokszor eszmét cseréltünk legutóbb idén március végén. 1 hónapja jártam a pályán a gyerekekkel és megelégedve láttam a fejlesztések mennek.
Imre a műved létrejött és bízom benne Gergőék tovább viszik.

Búcsúzok és meghajlok előtted Kőrösi Imre a magyar sí sport koronázatlan királya!
Köszönjük!
Csaba.
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.26. 19:43
Mil, sok szeretettel kaptál meghívót MSZI-re kb. 1 hónapja egy ötletelős sízőz eszmecserére, emlékszel?(előtte is provokáltad az élő fát).Nem jöttél el se szemtől szemben se sehogy! Félreértés ne essék szerény személyem nem érdekelt a semmilyen szinten a síparkban,csupán egy lelkes síbarát vagyok.Ezt csak a tisztánlátás kedvéért írtam le,részemről a téma lezárva,mert ha tovább olvasom a hozzászólásaidat kárt teszek a maradék egészségemben.!:-)

Hajrá Sípark !
Hajrá Mil !
Előzmény: (Mil 88293)
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.26. 16:45
Tisztelt Sípark !

Javaslom egy fedett sípálya beruházást hozzatok létre a Hortobágyon ! Igy a rengeteg magyar síőrült elvonási tüneteit némiképp enyhítenétek.Több előnye is lenne Nektek sokkal közelebb lenne és Mil fórumtársnak nyáron is ki tudnánk elégíteni a reális igényeit!:-) Nevezze el Ő !
Előzmény: (Szab 88285)
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.26. 13:07
Szabmik tökéletesen összefoglaltad!
Eplényben szerintem jóval több természetes hó esett idén,de hadjuk az összehasonlítgatást,a lényeg hogy egyre több versenyképes hazai színvonalas sípályánk van.Elismerésem az üzemeltetőknek! A Kékesi kölcsönratrak példaértékű,ez a követendő példa,gratulálok !

Hajrá Sípark!
Éljen a Piszkés tető!(jövőre?:-)
Előzmény: (Szabmik 88263)
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.25. 16:36
Sziasztok !

Stani teljes mértékben osztom a véleményed, nem a kifejezéseken kell lovagolni.A tények magukért beszélnek : 90-95 napos szezon a Mátrában 4-5 éve folyamatosan a Síparkban!830 méteren! Kapcsolódó infrastruktúra szakértelem hibátlan, ezek a tények ! Balázs, a Máj 1-én a Kapruni szezonzárón szeretnék ott lenni ha a törött csuklóm rendbejön.
Dézi: A Kékes északi egyedülálló ,kár hogy az utóbbi években nem volt sízhető a szuper csákányos ellenére sem.Idén egy nap tudtam lejönni, 2 nap volt nyitva talán egész szezonban.(de majd szólok Nellinek hogy telepítsen hóágyúkat a meredekebb részekre:-)))

Gleccserbaráti üdv!
Hajrá Sípark!
Előzmény: (Stani 88182)
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.02.27. 15:33
Örülök hogy észhez tértél Milán !
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.02.27. 13:18
Sziasztok !

A " mil" gyerekkel én is szívesen elbeszélgetnék,ott leszek. A biztonság kedvéért már ma is ,nehogy elkerüljük egymást ! Alpesi síző üdvözletem!
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.01.16. 21:46
Szerintem 5 éve Ők voltak az első nagyot álmodók,és azóta is N'1.Nem hiszem hogy érdemes összehasonlítani a többi pályával,de örülök hogy lettek ,vannak követőik (Kékes,Eplény,Sátoraljaújhely,Visegrád,stb....) Nem túlzás az alpesi hangulat,próbáld ki !
Albertoka
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2009.12.21. 17:55
Kedves Imre !

A nagy többség Veletek van,hidd el!Hajrá Sípark!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.