Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ghiacciaio által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ghiacciaio
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2010.02.06. 18:04
Sziasztok!

Egy Icelander sícipőm van, Hervisben vette a család, 2-t fizet 3-at vihet akció keretében, így most lett 3 pár új sícipője a családnak.
Flex indexe 50, amit én a fórumból vett írások alapján kevésnek gondolok, mivel 185 cm vagyok és 65 kg, de most nem ez a probléma.
Idén síeltem már vele kétszer és első nap meg voltam vele elégedve, de a második napon a jobb cipő műanyag nyelvének jobb éle, melyen persze van bélés, korcsolyázólépés alatt belehasított két lábujjcsont közé a rüsztön és elég fura kellemetlen érzés volt, ilyet még korábban nem tapasztaltam.
Majd utána még egyszer kipróbáltam most úgy, hogy direkt mozgattam a jobb lábam a sícipőben, és néha tényleg valahogy a nyelv éle nem simult rá a rüsztre, hanem jobb éle belevágott.
Nem tudom, de lehet, hogy egy ideget vagy eret talál el ilyenkor és az nagyon kellemetlen érzést okoz.
Egyébként normál síelés közben, amikor csak élre döntöm a lécet és kanyarodok, vagy fékezek, nem lép fel ez.

Kérdésem lenne, hogy ti már tapasztaltatok-e ehhez hasonlót, és hogy szerintetek mi lehet a megoldás?

A bal lábon ilyen nem lépett fel, de első napon a jobbon sem.

Üdv,
Zoli
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.