Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

skaty által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
skaty
1 élménybeszámolót írt
1
9 éve tag
2015.01.08. 15:07
2015.01.04-01.07. között voltunk először Murau-ban, eddig még nem jártunk itt. Egy ismerős ajánlotta a helyet, amiben egyáltalán nem csalódtunk. 4-en vágtunk neki az útnak: 1 teljesen kezdő, 1 kezdő/haladó és 2 haladó. Mindannyian megtaláltuk azokat a pályákat, ami a szintünknek megfelelő volt. Teljesen kezdő ismerősömnek a 14-es és 3-as pálya nyerte el a legjobban a tetszését, de én a 2-es pályát is csak ajánlani tudom. Nagyon széles, hosszú, lankás pálya. Jómagam már síeltem egy keveset, de azért még inkább kezdőnek mondanám magamat, mint haladó. Nekem a 12-es és a 18-as pálya tetszett nagyon, amit nem mondanék piros pályának. Haladó ismerőseim igazából minden nyitott pályát bejártak a feketén kívül. A pályák jó állapotban voltak, sorok a lenti felvonónál reggelente voltak, de gyorsan haladt, a 10 személyes felvonó nagyon népszerű, de a nagysága miatt nem kell rá várni. A népszerűsége miatt viszont itt a pálya 14 órára már elég buckás az alja. A szállásunk a pálya alján lévő Waldschlössl-ben volt, amit csak ajánlani tudok. A szobák szépek, az ételek finomak, a személyzet kedves és persze nagyon közel van a pályához. Minket nem érintett, de az alsó fekete pályákból csak 1 darab maradt nyitva, a többit lezárták, a jövőhéten kezdődő vb miatt. Jó volt látni, ahogy alakítják a pályákat. Ha lesz rá lehetőségünk biztos visszamegyünk még ide, nekünk nagyon tetszett minden.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.