Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

hajnalcs64 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
hajnalcs64
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
Topik: Bukovel
2012.02.17. 16:36
Sziasztok !
Most jöttünk haza Bukovelböl , második alkalommal voltunk kinn , minden nagyon jó volt ( pálya , szállás-Körösmezőn,)hütte árak az égben, a sípálya barbára nem biztos ,hogy ukrán mi egy Némettel találkoztunk, ami viszont fölháborító az r e n d ő r s é g , hamis indokokkal ( havas rendszám , lehetetlen típusú tűzoltó készülék nem léte , nem használt hólánc - ott ahol SENKI nem is használt és nem is volt rá szükség valamint nem írja elő nemzetközi jelzéssel - )-tehát a sapka esete - után durván büntetett 40.000ft alkudással. Ez fölháborító.
hajnalcs64
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.12.24. 08:53
Érdeklődőm van e még 5 napos bérleted ill. menyibe kerül ha van Köszi csaba
hajnalcs64
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.11.21. 10:23
Szeretnék én is néhány szót írni Bukovelről.Ami dolgokat írtak már előttem róla( jó pályák,jó kaja,olcsó árak), hogy szinte hihetetlennek tűnt. Két barátommal ezért kimentünk még a tél előtt,hogy saját szemünkkel is megnézzük mi a valóság.
Bíró András segítségével így két tartalmas szép napot töltöttünk Körösmezőn és környékén.Meg tudjuk mi is erősíteni ,hogy minden úgy van ahogy már többen is leírták.
Gyönyörű pályák,bőséges ,finom ételek sok érdekes látnivaló és nem utolsósorban megfizethető árak.
A kedves, segítőkész és nagyon felkészült idegenvezetőnek Bíró Andrásnak köszönet a kalauzolásért és télen újra találkozunk már a havas lejtőkön is.
hajnalcs64
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.03.15. 14:16
Bukovelbe szeretnénk síelni menni .Olvastam ,hogy Ön tud segíteni a szállás foglalásba. Érdeklődöm ,hogy menyivel előre kell szólni önnek , menyibe kerülnek a szállások 2x2 fő részér ill. előre lehet -e foglalni síbérletet.
Tisztelettel
hajnalcs64
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.03.15. 09:49
Bukovelbe szeretnénk menni síelni ,sok jót olvastam róla. Segítség kellene a szállásfoglaláshoz ill. a jegy elővételhez .Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.