Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

brigantin által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
brigantin
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.04.05. 19:41
Köszönöm a jótanácsokat,sokat segített.
brigantin
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.03.30. 18:29
Feltett szándékom,hogy nem várok decemberig Köszönöm a jótanácsot.Közben nézelődtem, az biztos,hogy Ausztriában pályát lehet találni,a magyar oktató a leg megfelelőbb lenne,de kétségeim vannak,hogy az megoldható?Vagy tévedek?
brigantin
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.03.30. 18:23
Szervusztok
Kezdőként szeretnék egy kis segítséget kérni,mielőtt 30 utazási irodát felhívnék(és az anyagi lehúzásom megkezdődne).Úgy alakultak az anyagi körülményeim, a szabadidőmmel párhuzamosan,hogy mától,úgy másfél két havonta tudnék menni síelni tanulni,nem csak hosszú hétvégére, hanem akár egy két hétre is.Ugye március végét írjuk,a hó elolvad a hóhatár alatti pályákon inkább előbb,mint utóbb,a szezonnak vége gondolom én.De azt is tudom,hogy Ausztriában,Svájcban,Olaszországban vannak "365 napos pályák"Száz szónak is egy a vége.Saját élményeken alapuló konkrét tapasztalatokról szeretnék információt kapni.Ezek közül a 365 napos pályák közül,hol van (kezdő)oktatás,milyen feltételekkel, hova érdemes menni?Tudom,hogy nem olcsó mulatság,de ha kifizetek egy kosár pénzt,azt nem a vakvilágba szeretném, nem beszélve arról,hogy tanulni,gyakorolni szeretnék "jó szájízzel", nem pedig úgy visszajönni a hosszasan leszervezett "garantált minőségű"útról,hogy egyszerűbb lett volna,minden szervezés nélkül gépkocsiba ülni és az első Ausztriai síiskolába beiratkozni.

Minden információt,tanácsot örömmel fogadok.Azt nem szívesen olvasnám,hogy maradjak nyugton decemberig.:-)

Köszönettel:

Brig
brigantin
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
Topik: Nassfeld
2005.03.30. 18:20
Kezdőként szeretnék egy kis segítséget kérni,mielőtt 30 utazási irodát felhívnék(és az anyagi lehúzásom megkezdődne).Úgy alakultak az anyagi körülményeim, a szabadidőmmel párhuzamosan,hogy mától,úgy másfél két havonta tudnék menni síelni tanulni,nem csak hosszú hétvégére, hanem akár egy két hétre is.Ugye március végét írjuk,a hó elolvad a hóhatár alatti pályákon inkább előbb,mint utóbb,a szezonnak vége gondolom én.De azt is tudom,hogy Ausztriában,Svájcban,Olaszországban vannak "365 napos pályák"Száz szónak is egy a vége.Saját élményeken alapuló konkrét tapasztalatokról szeretnék információt kapni.Ezek közül a 365 napos pályák közül,hol van (kezdő)oktatás,milyen feltételekkel, hova érdemes menni?Tudom,hogy nem olcsó mulatság,de ha kifizetek egy kosár pénzt,azt nem a vakvilágba szeretném, nem beszélve arról,hogy tanulni,gyakorolni szeretnék "jó szájízzel", nem pedig úgy visszajönni a hosszasan leszervezett "garantált minőségű"útról,hogy egyszerűbb lett volna,minden szervezés nélkül gépkocsiba ülni és az első Ausztriai síiskolába beiratkozni.

Minden információt,tanácsot örömmel fogadok.Azt nem szívesen olvasnám,hogy maradjak nyugton decemberig.:-)

Köszönettel:

Brig
brigantin
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.03.30. 14:15
Szervusztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.Időm és pénzem is úgy alakult,hogy most tudnám elkezdeni,ill folytatni "sítanulmányaimat".Kezdő vagyok, de nem szeretnék jövő decemberig várni.Tudom azt,hogy vannak 365 napos pályák.Azt azonban nem tudom,hogy oktatás is folyik-e ezeken a terepeken tavasszal,nyáron, ősszel.Mielőtt 30 utazási irodát felhívnék szeretnék saját konkrét élményeiteken alapuló információkhoz jutni.
Előre is köszönöm a jó tanácsokat, a segítséget.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.