Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

klaudia84 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaudia84
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
2020.01.09. 18:20
Sziasztok! Jól jönne 1 kis segítség. Bakancs vásárlás előtt állok de azt se tudom merre induljak. Még kezdő lévén vettem tavaly a DECATHLON-ban 1bakit aminél az let a gond hogy feljön a sarkam és a fűző is kilazul (gyorsfűzős). Amikor vettem totyogtam benne eleget akkor jónak éreztem a kisebb nem volt kényelmes arra már nem emlékszem miért viszont lehet még is az lett volna a jó mert kitágul? Nézegettem a neten is bakikat de valahogy ezt a számozási rendszert nem vágom minden márkánál szinte más úgyhogy maradnák a bolti vásárlásnál. Komáromban sajna nincs túl nagy választási lehetőség és ami volt már az is elfogyott. Tudtok ajánlani 1-2 jó üzletet ahol még januárban is van választék és türelmes és hozzáértő eladók vannak? Idén hajlandó vagyok már akár picivel többet is beleinvesztálni de így is max 65 ezerig legyen. A márka mindegy csak jó legyen és kinézetre tetszen. A BOA megoldással mi a tapasztalatotok kilazul az is vagy egyéb hibák? A sima fűzős megoldás nagyon nem vonz nem bírnám elég erősen meghúzni. Jó lenne olyan üzlet ahol több fajt márka is van.

Hogy ha azt írják, hogy Önállóan hőformázható belső cipő és hogy tegyem be a sütőbe ezt mindenképp meg kell csinálni? Olvastam itt hogy mlegítésel tágítani lehet, össze véletlenül nem megy tőle?
klaudia84
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
2019.12.30. 12:10
Holnap nyit Eplény és nagyon jól jönne 1 vagy akár több útitárs. Nyitástól 15:30-ig. Ha valakit érdekel írjon.
Előzmény: (klaudia84 206978)
klaudia84
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
2019.12.28. 18:50
Eplényben elindították a hóágyúkat ha hétfőre dec 30. kinyitna akkor útitársat keresnék. Én Komáromból indulok, de akár útközben is lehet csatlakozni.
Érkezés nyitásra 9:00 maradás 15:30-ig.
Ha valakit érdekelne írjon a.klaudia84@gmail.com
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.