Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ejde által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2014.02.09. 08:19
Ha nagyon buckás, én csak rolózok, s mint a hulló falevél jövök le cikk-cakk-ban.

(Bélapó , megkérdezhetem, miért nem tetszik jelölni a tudásszintet?)
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2013.02.15. 07:40
Bocsi! hagy kérdezem, mit jelent, hogy a pirosokon csak pislogtam? Túl meredek, vagy túl szűk? Én is kezdő bordos vagyok és március közepén tervezem ide az utat. A meredek nem nagyon zavar, de a szük igen.
Előzmény: (Peetry 154839)
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2013.01.03. 09:54
Nekem is vékony a bokàm, annyira, hogy nem tudom normàlisan összehúzni a cipőt, ezért egy lábszárvédő betétet rakok a cipő nyelve alá, és így tök jó. Fixen tartja a lábat.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2012.12.05. 07:53
Ha nem a két ünnep között mentek, akkor a határközeli kis pályák bőven beleférnek a jelzett keretbe. Ha kezdő bordozok vagyto, felesleges nagy pálya rendszerre menni, tehát jók a határközeli terepek. Itt a sihun találsz szállást ês az árakat is megnézheted.
Előzmény: (Kardiii 144885)
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2012.11.30. 10:15
Mikor kezdtem a tanulást, a oktató azt mondta, az ellenkező kezemmel mutassam az irányt, és bejött! Pillanatok alatt megtanultam fordulni. De ez vállból indítás, nem? Igaz, a sielőknél is előszőr hóekét tanítanak, aztán el lehet felejteni!
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2012.11.25. 09:23
Ez jónak tűnik. Kicsit húzós de jó! És időben is belefér! Köszönöm!
Előzmény: (Bélapó 144202)
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2012.11.24. 08:12
Igen,a síelés sokat segített, a terhelés-tehermentesítés azonnal jött. Az egyéni oktató jó dolog, de én még diák vagyok. A szüleim a suli fedezik, meg azt az egy hete, mikor ők is mennek. Egy héten 15 max20 rugó jön be gályából (van, hogy semmi) azaz nem nagyon nyújtózkodhatok. A tanácsait szem előtt tartva bordozok a neten és keresem a megoldást.
Előzmény: (minerel 144193)
Ejde
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2012.11.23. 21:24
Én is így érzem. Stabilan megyek, bucka, szüzhó nem okoz gondot. Most kéne továbblépnem, de haladó oktatás nincs. Illetve találtam egyet, a freestyle Camp ridehouse, de az időben sem jó, és nekem megfizethetetlen. Tavalyelőtt kezdtem a bordot egy hét oktatással, tavaly ismét elmentem oktatásra, de kár volt, mert igazán nem tanultam semmi újat. Most ott tartok, hogy két cuccot viszek (ami busznál nem egy élmény) egy kicsit sielek, egy kicsit bordozok. De rákattantam a bordra, és ha van társaság, inkább azzal megyek. Idén szeretném kipróbálni az alpint.
Előzmény: (minerel 142709)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.